×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
28. februāris, 2014
Drukāt

Kino sāk demonstrēt trilleri “Non-Stop: Tiešais reiss”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

28. februārī, vienlaikus ar pasaules pirmizrādi, Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt trilleri “Non-Stop: Tiešais reiss” (“Non-Stop”). Galvenajās lomās – izcilais britu aktieris Laiems Nīsons (“Šindlera saraksts”, “Zvaigžņu kari I”, “Betmens: sākums”, “A-komanda”, “Nolaupītā” u.c.), amerikāņu kinodīva Džuliana Mūra (“Magnolija”, “Hanibāls”, “Stundas”) un uzlecošā zvaigzne Lupita Njongo (“12 gadi verdzībā”). Filmas režisors ir spānis Haume Kolets Serra, kurš uzņēmis populārās šausmu filmas „Bārene” un „Vaska figūru muzejs”, kā arī asa sižeta trilleri „Nezināmais”.

Trillera “Non-Stop: Tiešais reiss” darbība risinās transatlantiskā avioreisa Ņujorka – Londona laikā. ASV aviācijas policijas priekšnieks Bils Marks (L.Nīsons) saņem vairākas īsziņas ar prasību pārskaitīt 150 miljonus dolāru uz kādu ārzonu kontu. Pretējā gadījumā tiek draudēts ik pēc 20 minūtēm nogalināt kādu pasažieri. Kad atklājas, ka konts ir atvērts uz paša Marka vārda, viņš tiek turēts aizdomās par lidmašīnas nolaupīšanu.

Filmas centrālā zvaigzne, aktieris Laiems Nīsons: “Esmu piedalījies virknē asa sižeta filmu, sevišķi pēdējos pāris gados, taču pēc būtības esmu pacifists. Jaunā filma atšķiras no dažām iepriekšējām lentēm, kurās es biju gluži kā austrumu cīņu mākslas speciālists. “Tiešo reisu” mēs veidojām, sadarbojoties ar īstiem aviācijas maršaliem un centāmies kautiņus un citas ainas uzņemt pēc iespējas tuvāk realitātei, jo jāņem vērā ierobežotā vide, proti, lidmašīnas salons. Tomēr svarīgākais ir tas, ka šīs filmas izlaidē skatītājus.” Uz jautājumu par asa sižeta filmu zvaigznes statusu, treniņiem un fizisko sagatavotību, aktieris atbild: “Cīņu tehniku var iemācīties, taču jāatzīst, ka es šos paņēmienus ātri vien aizmirstu. Tas ir līdzīgi kā mācoties dejot, vai gatavojoties eksāmeniem skolā – iemācies un drīz vien aizmirsti. Taču to, kā vicināt gaismas zobenu “Zvaigžņu karu” filmās, es atceros ļoti labi (smejas).”

Filmas reklāmas rullītis:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+