×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
9. februāris, 2017
Drukāt

Kinoekrānos debitē Lego Betmens

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau šajā piektdienā, 10. februārī, Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvos daudzu bērnu gaidīts animācijas stāsts “Lego Betmens. Filma” (“Lego Batman Movie”). Tas veidots ar jaunāko 3D datorgrafikas programmu palīdzību, tāpēc filmas varoņi līdz precīzākajai niansei iemieso visfantastiskākos “Lego” zemes iemītniekus.

Aizraujošā animācijas filma “Lego Betmens. Filma” vēsta par supervaroni Lego Betmenu, kuram ne tikai jātiek galā ar nebūšanām un noziedzību Gothemas pilsētā, bet arī jāuzņemas tēvišķas rūpes par kādu zinātkāru bāreni. Filmas autoru komanda scenārijā ir iekļāvusi personāžus un stāstus gan no daudziem Betmenam veltītiem komiksiem, gan no kulta statusā ieceltām supervaroņu Holivudas mākslas filmām.

Kino kritiķi izsakās atzinīgi, ka animācijas filma “Lego Betmens. Filma” ir aizraujošs un dzīves gudrs stāsts, kurā sev aktuālus jautājumus un atbildes var ieraudzīt gan bērni, gan pieaugušie. Turklāt pieaugušajiem papildus azartu sagādā leģendārāko Betmena mākslas filmu varoņu un citātu atpazīšana.

Daudzsološās animācijas filmas oriģinālajā ieskaņošanā piedalījušās tādas spilgtas personības kā aktieris Ralfs Fainss, dziedātāja Meraija Kerija un komiķis Maikls Kera. Domājot par mazo skatītāju ērtībām, Latvijas kinoteātros ir iespēja filmu skatīties ieskaņotu arī latviešu un krievu valodās.

Interesanti, ka gan Betmena, gan Lego klucīšu pirmsākumi meklējami vienā desmitgadē. Betmena tēlu radīja un pirmo reizi publicēja komiksā mākslinieks Bobs Keins un rakstnieks Bils Fingers 1939.gadā, savukārt šobrīd par ietekmīgāko rotaļlietu ražotāju pasaulē atzītā kompānija “Lego” savu veiksmes gājienu uzsāka 1932. gadā, kad dāņu galdnieks Ole Kirks Kristiansens izgatavoja klucīšus no koka ar mērķi stimulēt bērnu attīstību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+