×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
18. jūlijs, 2014
Drukāt

Kinoteātrī “K.Suns” notiks Izraēlas kino nedēļa

Foto - LetaFoto - Leta

Nedēļā pirms festivāla “Telavivas pludmale Rīgā”, no 25. jūlija līdz 31. jūlijam, notiks festivāla ieskaņas pasākums – Izraēlas kino nedēļa kinoteātrī “K.Suns”, aģentūru LETA informēja Izraēlas vēstniecības Latvijā un Lietuvā preses sekretāre Kitija Lībeka.

Izraēlas kino nedēļā tiks demonstrētas 14 filmas, kuras ataino Izraēlas kultūru, tradīcijas, vēsturi un sabiedrību. Tās guvušas atzinību Izraēlas un Eiropas kino festivālos.

Nedēļā pirms festivāla notiks arī citi ieskaņas pasākumi. 31. jūlijā notiks labdarības koncerts Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, piedaloties labdarības organizācijai “Dr.Klauns” un māksliniekam Talam Kravicam. Tajā pašā dienā notiks arī Telavivas šefpavāra Jana Giceltera meistarklases restorāna “3 pavāri” demo virtuvē. Meistarklases būs iespējams vērot arī interneta tiešraidēs.

No 18. jūlija līdz 4. augustam Daugavpilī, kinoteātra “Renesanse” foajē, būs skatāma foto mākslinieka Ziva Korena izstāde “Fotomirklis Telavivā”.

Festivāls “Telavivas pludmale Rīgā” notiks no 1. augusta līdz 3. augustam Rīgā, Ķīpsalas pludmalē. Katra festivāla diena un tās programma būs veltīta noteiktai tēmai. 1.augusts, piektdiena, būs tūrisma un biznesa diena, 2. augusts, sestdiena, – modes un kulinārijas diena, savukārt 3. augusts, svētdiena, – ģimenes diena.

Piektdien un sestdien no plkst.18.00 līdz pusnaktij uzstāsies tādas grupas un mākslinieki no Izraēlas kā deju transa grupa “Tribal Dance”, folkgrupa “The Shuk”, kuras repertuārā ir ne tikai etniskā un tautas, bet arī mūsdienu, garīgā un džeza mūzika. Festivālā uzstāsies arī progresīvā metāla grupa “Orphaned Land”, mūziķis un videomākslinieks “Kutimans” ar grupu, kā arī dziedātāja Juvala Dajana ar grupu, kura 2012. gada mūzikas šovā Izraēlā ieguva titulu “Izraēlas balss”. Nakts deju mūzikas programmā spēlēs DJ “Sapiens” un DJ “Mango” no Izraēlas, kā arī DJ “Monsta” no Latvijas. Festivāla mūzikas programmā paredzētas arī citas muzikālās apvienības no Izraēlas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+