×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
20. decembris, 2016
Drukāt

Kinoteātrī “Kino Bize” notiks Imanta Dakša koncerts

Publicitātes fotoPublicitātes foto

29. decembrī pulksten 19.00 kinoteātrī “Kino Bize” notiks akustisks Imanta Dakša svētku koncerts.
2016. gada izskaņā Imants uzstāsies ar īpaši izvēlētu repertuāru – senākām un retāk izpildītām dziesmām, pirmatskaņojumiem, kā arī spilgtāko no šajā gadā iznākušā albuma “Mūžīgā ģeogrāfa piedzīvojumi”.
Imanta mūzika ir kinematogrāfiska un tēlaina, tāpēc būtu grūti iztēloties vēl labāku tās klausīšanās vietu par kinozāli. Koncerts notiks svinīgā un intīmā atmosfērā – “Kino Bizē” ir 45 amfiteātra tipa sēdvietas, pieklusināts apgaismojums un laba akustika, kas ļaus nepastarpināti ieklausīties Imanta dziesmās un noskaņoties drīzajai gadumijai.
Imants Daksis ir vairāk nekā 300 dziesmu mūzikas un vārdu autors. Dziesminiekiem raksturīgie spēles instrumenti – akustiskā ģitāra, balss un ar kāju sists ritms, Imanta izpildījumā ir piesātināti ar ekspresiju un drosmi, kam Latvijas mūzikā nav analoga. Mūziķa dziesmas ir gan monumentālās un ārkārtīgi ekspresīvas, gan melodiskas, maigas un pat sentimentālās; tās runā par transcendentālām un personīgām tēmām, materiālās un nemateriālās pasaules mijiedarbību un klausītājus ar atvērtu uztveri aicina uz drosmīgu un brīvu pasaules tvērumu.


Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+