×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
20. aprīlis, 2015
Drukāt

Kinoteātros sāks demonstrēt skandalozo filmu “Bērns Nr.44” (4)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sākot ar 24. aprīli, Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt skandalozo slavu iemantojušo trilleri „Bērns Nr.44” („Child 44”). Filma, kurā tiek atainoti represīvie Staļina laiki, jau tika aizliegta Krievijā, jo, kā ziņo Krievijas Kultūras ministrijas pārstāvji, tā „izkropļojot vēsturi” un tās izrādīšana būtu nepieļaujama tā dēvētās lielās uzvaras svinību laikā.

Asa sižeta filmas „Bērns Nr.44” darbība risinās 1952.gadā – gadu pirms Staļina nāves. Tā vēsta par ietekmīgu, taču patstāvīgi domājošu izmeklētāju Ļevu Demidovu, kurš, atsakoties apsūdzēt savu sievu spiegošanā, no Maskavas tiek izsūtīts trimdā uz Sibīriju. Tur Ļevs nonāk uz pēdām aukstasinīgam sērijveida slepkavam, kurš jau ir nogalinājis 43 bērnus. Taču izmeklēšanai traucē oficiālā attieksme, ka šādas slepkavības Padomju Savienībā nav iespējamas.

Iespaidīgais Holivudas trilleris veidots, balstoties uz rakstnieka Toma Roba Smita fantāzijas romāna motīviem. Kļuvis par bestselleru visā pasaulē, tas iedvesmoja Holivudas talantīgākās personības pārvērst aizraujošo literatūru episkā kino stāstā.

Trillera „Bērns Nr.44” režisors ir Daniels Espinosa, savukārt galvenās lomas spēlē tādi Holivudas izcilnieki kā Toms Hārdijs, Gerijs Odmens, Vinsents Kasels, Džoels Kinemans un Noomi Rapače.

Filmas reklāmas rullītis:

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Filmu skatīšos, bet, jau tagad ir skaidrs, ka tā, lai arī cik baisi tas neizklausītos, uz vēsturiskā fona, kur tā laika režīms vārda tiešā nozīmē slepkavoja simtiem tukstošus bērnus, arī vēl nedzimušus, žēlots netika neviens, filma visticamāk būs viegla variācija par tēmu, bet vismaz kāds ir atvēzējies un sācis runāt par kara īstajiem nezvēriem un tām šausmām, kas tad notika. Paldies režisoram.

  2. Un atkal šitie 9.maijā Atbildēt

    Nu ja, un šitie slepkavas un meļi atkal 9.maijā dzīros pie okupācijas pieminekļa. Un atkal tas tiks atļauts. Kāpēc tas tiks atļauts, vai mēs neesam jau tā kā brīva valsts??!!

  3. Beidzot kaut kas patiess Atbildēt

    Beidzot kaut kas patiess, tikai neattaino ne simto daļu tā laika zvērību. Pat nav komisks Krievijas Kultūras ministrijas melu teksts par it kā vēstures kropļošanu, jo ja nu kāds to ir darījis un dara vēl joprojām, tad tā ir Krievija, kas vēl aizvien cep augšā tādus vēstures kropļošanas gabalus, ka riebjas skatīties – Tautu tēva dēls (Staļins attēlots kā lādzīgs (!!!) onka, viņa dēls, teju kā varonis) utt. Un tos rāda arī Latvijā…

Draugiem Facebook Twitter Google+