×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
22. jūnijs, 2012
Drukāt

Kiosks līdz atslēgai

kiosks44

“Vēlētos iegādāties tirdzniecības kiosku, kur tādu var dabūt?”
 Elza Gulbenē

 

Pašu vienkāršāko sezonas tirdzniecības vietas aprīkojumu, kas sastāv tikai no metāla karkasa, jumta seguma, koka letes un lāviņas, par apmēram Ls 450 var iegādāties SIA “Kurmis LM”. Ja ir vēlme pēc individuāla risinājuma, kiosku pēc personiskā projekta uztaisīs tuvākā galdniecība. Projektā var paredzēt visu nepieciešamo – kioska izmērus, siltinājuma pakāpi, logu veidus, restes, atslēgas utt. Lai sanāktu lētāk, vērts sarīkot cenu aptauju citās galdniecībās.

– Vasarās brīvdabas tirdzniecībai izbraukumos var izmantot saliekamās brezenta teltis, kuras var pārvadāt vieglajā automašīnā un salikt ļoti īsā laikā, – iesaka SIA “Solor” pārdošanas vadītāja Solvita Ortmane. Trīsdaļīgajai brezenta teltij (3 x 3 m) ir metāla karkass un logs. Ja nepieciešams, var iegādāties arī ceturto daļu, lai telti varētu aizvērt. Uzmanība jāpievērš materiāla un karkasa izturībai. Teltis cenu līmenī ap Ls 100 ir mazāk piemērotas nopietnam darbam nekā teltis ap Ls 250.

– Gatavus metāla tirdzniecības kioskus vislētāk var nopirkt ziemā, sezonas laikā tiem ir par 30 % augstākas cenas, – iesaka SIA “Modulis” valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Orjols. Standarta (apmēram 15 m2) metāla kioska cena ir ap Ls 2500. Modulis aprīkots ar diviem logiem un durvīm. Toties lietoti vai klientu pasūtīti, bet nenopirkti modeļi izmaksā lētāk. Piemēram, izskatīgs, kādai apdrošināšanas sabiedrībai reiz būvēts kiosks, kas gatavs tūlītējai lietošanai, ir siltināts, ar lielu logu, signalizāciju un restēm. Cena zem Ls 2500. 
kiosks46

– Visplašākajā izvēlē dažādu veidu un materiālu kioskus var iegādāties SIA “Būvindustrija”, – stāsta valdes loceklis Normunds Flaksis. Uzņēmums strādā pēc individuāliem pasūtījumiem, un ražojumu klāstā ir gan koka kioski (standarta variantā cena Ls 950), gan metāla un stikla, kam cenas sākas no Ls 1500 līdz Ls 5000. Kioskus var pieskaņot apkārtējai videi, to apdarē izmantojot gan tradicionālos materiālus, gan celtniecības dizaina jaunumus, un iekštelpas aprīkot ar elektroinstalāciju, ventilāciju, kondicionieri un ūdensvadu.

 

 

 

 

 

 

 

Padoms

Lai iegādātos vislētāko tirdzniecības kiosku, pašam jāievieto sludinājums, piemēram, serverī www.ss.lv. Varbūt kādam bijušam tirgotājam ir piemērots piedāvājums ir lieluma, ir cenas ziņā.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+