×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
30. marts, 2012
Drukāt

Ķīpsalā notiek trīs izstādes aktīvās atpūtas cienītājiem

No 30. marta līdz 1.aprīlim Ķīpsalā vienlaikus notiks trīs izstādes aktīvās atpūtas cienītājiem – 19. Baltijas reģionālā aktīvās atpūtas un sporta izstāde “Atpūta un Sports 2012”, 13. motociklu un aksesuāru izstāde “Motocikls 2012” un 16. starptautiskā laivu un jahtu izstāde “Baltic Boat Show 2012”.

Plaša solās būt izstādes sportiskā daļa – gan motohallē (tur notikšot arī jaunizveidotās Rīgas motokrosa komandas prezentācija), gan šīs izstādes ietvaros notiekošajā pirmajā Latvijas spēka olimpiādē. Piektdien, 30. martā, notiks 1. Latvijas čempionāts spēka cīņā, kas, lai gan jau ilgus gadus pazīstams Austrumos, Latvijā ir pilnīgi jauns sporta veids. Sestdien, 31. martā, norisināsies Baltijas čempionāts spēka trīscīņā, kur sacentīsies Latvijas un Baltijas spēcīgākie vīri, savukārt svētdien, 1. aprīlī notiks Latvijas Armrestlinga federācijas rīkotie supermači armrestlingā, kur varēs vērot ne vien Latvijas labāko spēkošanos, bet arī būs izaicinājumi skatītājiem, pat ar 100 latu naudas balvām. Pēc šī pasākuma norisināsies paraugdemonstrējumi cīņas sportos. Tāpat izstādē būs pārstāvētas vairākas sporta veidu federācijas un dažādi klubi. 

Trīs dienas Ķīpsalā velosipēdisti, motociklisti, jahtu cienītāji, makšķernieki, mednieki, aktīvās un pat ekstrēmās atpūtas cienītāji atradīs sev daudz jauna, interesanta un saistoša, iegūs plašu informāciju par aktīvai atpūtai un savam hobijam nepieciešamo inventāru un aprīkojumu, varēs ieklausīties speciālistu padomos, atrast visdažādākos piedāvājumus par ļoti izdevīgām cenām, kā arī vērot dažādas sacensības, paraugdemonstrējumus un šovus, liecina rīkotāju informācija.  Izstāde “Atpūta un sports” būs sadalīta četrās tematiskās daļās – “Velo 2012”, “Fitness 2012” , “Makšķerēšana 2012” un “Camper 2012”.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+