Mobilā versija
Brīdinājums -2.3°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
27. februāris, 2015
Drukāt

Ķīpsalā zinātkāros aicina “Latvijas grāmatu svētki” un izstāde “Skola” (1)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Latvijas grāmatu svētki Ķīpsalā

Piektdien, 27.februārī, Ķīpsalā durvis vērusi 21.starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2015” un starptautiskā grāmatu un izdevniecības izstāde “Latvijas Grāmatu svētki 2015”. Allaž šie pasākumi guvuši lielu atsaucību, piesaistot tūkstošiem izglītības iespēju meklētāju un grāmatu lasītāju, informē to rīkotāji.

Ķīpsala šajās dienās pārvērtīsies par krāšņu un bagātīgu grāmatu pilsētu, kurā tiksies grāmatu rakstnieki, tulkotāji, izdevēji un lasītāji. Izstādē varēs baudīt autoru priekšlasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamām Latvijas personībām, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, iegādāties grāmatas par īpaši izdevīgām izstādes cenām, kā arī “Grāmatu maiņas punktā” mainīties ar citu lasītāju grāmatām.

Izstāde “Skola 2015” ļauj iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu. Izstādē varēs uzzināt vairāk par Latvijas un ārvalstu augstskolu un citu mācību iestāžu piedāvājumu, jaunajām mācību programmām, interešu izglītību un iepazīties ar svešvalodu un dažādu mācību kursu piedāvājumu. Vairāk par izstādi: www.bt1.lv/skola

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai to piespermoto grīdu un tualeti pec tā erota labi izmazgāja? Savādāk ar bērnu tā šaubīgi tur iet.

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+