Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. jūlijs, 2014
Drukāt

Ķīpsalas pludmalē ierīko futbola laukumus

futbola_bumba

Turpinot pērn sākto Ķīpsalas pludmales labiekārtošanu, šovasar pilsētnieku iecienītajā atpūtas vietā izveidoti divi pludmales futbola laukumi, no kuriem viens paredzēts pieaugušajiem, bet otrs – bērniem.
 
Rīgas domē informē, ka laukumi tapuši ar Rīgas pašvaldības atbalstu pēc Latvijas Futbola federācijas un Rīgas Futbola federācijas iniciatīvas.
 
Jau šajā nedēļas nogalē – 26.jūlijā un 27.jūlijā – Ķīpsalas atpūtas vietā notiks Latvijas čempionāts pludmales futbolā.
 
Jau vēstīts, ka pērn Ķīpsalā pie Vanšu tilta nolīdzināto smilšu kaudžu vietā Daugavas malā izveidota jauna atpūtas zona. Tajā bērnus priecē rotaļu laukums, aktīviem pludmales apmeklētājiem radīta iespēja spēlēt volejbolu, uzstādītas divas pārģērbšanās kabīnes, velonovietne, divas biotualetes, ierīkoti soliņi un atkritumu urnas.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+