Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
22. jūlijs, 2014
Drukāt

Ķīpsalas pludmalē ierīko futbola laukumus

futbola_bumba

Turpinot pērn sākto Ķīpsalas pludmales labiekārtošanu, šovasar pilsētnieku iecienītajā atpūtas vietā izveidoti divi pludmales futbola laukumi, no kuriem viens paredzēts pieaugušajiem, bet otrs – bērniem.
 
Rīgas domē informē, ka laukumi tapuši ar Rīgas pašvaldības atbalstu pēc Latvijas Futbola federācijas un Rīgas Futbola federācijas iniciatīvas.
 
Jau šajā nedēļas nogalē – 26.jūlijā un 27.jūlijā – Ķīpsalas atpūtas vietā notiks Latvijas čempionāts pludmales futbolā.
 
Jau vēstīts, ka pērn Ķīpsalā pie Vanšu tilta nolīdzināto smilšu kaudžu vietā Daugavas malā izveidota jauna atpūtas zona. Tajā bērnus priecē rotaļu laukums, aktīviem pludmales apmeklētājiem radīta iespēja spēlēt volejbolu, uzstādītas divas pārģērbšanās kabīnes, velonovietne, divas biotualetes, ierīkoti soliņi un atkritumu urnas.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+