×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
20. janvāris, 2014
Drukāt

Ķīpsalas zemes strēle pārtaps par Telavivas pludmali

Foto - LetaFoto - Leta

Vīrieši pludmalē Ķīpsalā pie Vanšu tilta.

No šī gada 31. jūlija līdz 3. augustam Rīgā ar plašu vērienu tiks īstenots grandiozs, Latvijā vēl nebijis projekts – Ķīpsalas zemes strēle, kas atrodas Daugavas malā pie Vanšu tilta, pārtaps par “Telavivas pludmali” un priecēs Rīgas pilsētas iedzīvotājus un viesus ar krāšņiem pasākumiem četru dienu garumā.

Šādus plānus atklāja Izraēlas vēstniecība Latvijā un Lietuvā 16. janvārī rīkotajā pieņemšanā pie Izraēlas misijas vadītājas vietnieces Ksenijas Kobjakovas, kas bija veltīta 2014. gadā iecerētajiem pasākumiem.

Projekta mērķis ir veicināt Latvijas – Izraēlas valstu savstarpējo sadarbību tūrisma un biznesa jomās, jo īpaši attīstīt ciešākas attiecības starp to pilsētām – Rīgu un Telavivu, kā arī parādīt Izraēlas daudzveidīgo kultūras mozaīku. Tā kā projekts vēl arvien ir izstrādes procesā, arī Latvijas uzņēmējiem ir iespēja tajā iesaistīties ar savām iniciatīvām pludmales “tirgus ielu” papildināšanā.

Pasākuma “Telavivas pludmale” ietvaros ikkatra diena tiks veltīta konkrētai tēmai – tūrismam, Izraēlas virtuvei un modei. Pludmalē ikviens varēs pieteikties uz ekskursijām uz Telavivu, piedalīties Izraēlas šefpavāra meistarklasēs, baudīt Izraēlas vīnu un tradicionālos ēdienus, vērot Izraēlas dizaineru modes skati, kā arī risināt biznesa pārrunas īpašā biznesa kafejnīcā. Aktivitātes pludmalē noritēs no agra rīta līdz pat vēlai naktij – ik rītu paredzēts sākt ar sportiskiem pasākumiem ģimenēm, dienas laikā tos papildinās notiks dažādas meistarklases, spēles, dejas, savukārt vakarā sāksies koncerti un Izraēlas mākslas filmu demonstrācijas. Pasākuma nakts stundās darbosies Izraēlā un arī Latvijā populāri dīdžeji, kas izklaidēs publiku līdz pat pēdējam viesim.

Projekts “Telavivas pludmale” papildinās plašo Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmu. Detalizētāka informācija par pasākumu vēlāk būs pieejama portālā www.telaviv2014riga.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+