×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
11. marts, 2015
Drukāt

Ķirsona “Lido” izvēršas Tallinā – tur atklāts otrs bistro

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas restorānu tīkla SIA "Lido" bistro tirdzniecības centrā "Ülemiste" Tallinā.

Ieguldot 1,3 miljonus eiro, AS “Lido” Igaunijas galvaspilsētā šodien atklāj restorānu, kas izvietots tirdzniecības centrā “Ülemiste” un ir jau otrā uzņēmuma filiāle Tallinā, informēja uzņēmuma īpašnieks Gunārs Ķirsons.

“Valstī, kas ir kā piemērs Latvijai, esam ļoti pieprasīti. To apliecina veiksmīgā iepriekš atklātās filiāles darbība, kā arī jaunatklātais restorāns,” sacīja Ķirsons.

“Lido” bistro platība “Ülemiste” iepirkšanās centrā ir vairāk nekā 1400 kvadrātmetru ar aptuveni 300 sēdvietām.

“Uzņēmumam izstrādāta biznesa attīstības stratēģija nākamajiem pieciem gadiem, paredzot arī jaunu bistro atvēršanu ārpus Latvijas.

Patlaban Tallinā ir viens bistro, kas veiksmīgi darbojas jau kopš 2009.gada. Tā kā kaimiņi iecienījuši mūsu tradicionālo virtuvi, likumsakarīgi, ka Tallinā atveram vēl vienu bistro,” norādīja “Lido” valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa.

Kā atzina Tallinas tirdzniecības centra “Ülemiste” izpilddirektors Gvido Pārnits, centrs šogad ir jūtami paplašināts un viens no iemesliem ir tieši ēdināšanas daļas palielināšana.

“”Lido” konceptuāli mums ir piemērots, jo tā kvalitāte ir lielisks papildinājums iepirkšanās centram, ko iecienījušas ģimenes. Tirdzniecības centri pamazām pārtop par atpūtas centriem, līdz ar to arī ēdināšanai tur aizvien pieaug nozīme, jo ēdiens ir viena no svarīgākajām izklaides sastāvdaļām,” sacīja Pārnits.

Jau vēstīts, ka AS “Lido” 2013.gadā sasniegusi lielāko apgrozījumu pēdējo piecu gadu laikā – 29,72 miljonus eiro salīdzinājumā ar 27,01 miljonu iepriekšējā gadā.

Uzņēmuma peļņa 2013.gadā bija 863 677 eiro salīdzinājumā ar 344 309 eiro 2012.gadā.

Patlaban “Lido” tīklu veido deviņi bistro Latvijā, kā arī viens “Lido” bistro Tallinā, gaļas un kulinārijas ražošanas bāze, alus darītava, konditoreja un veikals Rīgā.

Uzņēmums dibināts 1991.gadā, pamatkapitāls ir 927 427 eiro, nodarbināto skaits – 879 cilvēki. Uzņēmuma dibinātājs, ilggadējais īpašnieks un vadītājs Ķirsons patlaban ieņem “Lido” padomes priekšsēdētāja amatu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+