×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
26. jūnijs, 2014
Drukāt

Ķirurgs no Latvijas ieradies Slovjanskā palīdzēt ievainotajiem; asi kritizē ES (Video) (29)

Kadrs no videoKadrs no video

Austrumukrainā no Latvijas ieradies ķirurgs Sergejs Matasovs, lai promaskavisko separātistu kontrolētajā Slovjanskā, Doņeckas apgabala ziemeļos, ārstētu ievainotos kaujiniekus.

Kā žurnālistiem Doņeckā pastāstīja Matasovs, viņš uzzinājis, ka Ukrainas dienvidaustrumos trūkst ārstu un ka īpaši akūts esot ķirurgu trūkums.

Uz jautājumu, cik ilgu laiku viņš grasās pavadīt Slovjanskā, Matasovs sacīja, ka “termiņš nav ierobežots”.

Matasovs nolēmis doties palīgā Donbasa kaujiniekiem profesionālās un pilsoniskās pārliecības dēļ.

Viņš uzskata, ka pievienošanās Eiropas Savienībai nenes neko labu postpadomju telpas republikām, īpaši jau to krievvalodīgajiem iedzīvotājiem.

“Jaunatne aizbrauc, iedzīvotāju skaita samazināšanās ir regulāra, intensīva. Cilvēki ir saņēmušies kredītus, brauc uz Eiropu. Nodarbojas ar ko pagadās, šķiro sēnes, strādā par apkopējiem,” pastāstīja ārsts.

Vaicāts, vai Ukrainas dienvidaustrumu piemērs var ietekmēt Latvijas krievvalodīgos iedzīvotājus, Matasovs sacīja: “Latvijas krievi ir pavisam savādāki.”

Viņš arī pauda pārliecību, ka starp Kijevu un Ukrainas dienvidaustrumu reģioniem ir jāveic “civilizēta šķiršanās”.

Krievijas diversanti, algotņi un vietējo separātistu kaujinieki kopš aprīļa vidus Ukrainas austrumos sagrābuši vairākas valsts iestāžu un milicijas nodaļu ēkas, kā arī citus stratēģiskos objektus, piemēram, lidlaukus, bet uz ceļiem izveidojuši kontrolposteņus. Reaģējot uz šiem notikumiem, Ukrainas varasiestādes izvērsušas pretterorisma operāciju.

Krievija februāra beigās okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu, bet martā to anektēja. Starptautiskā sabiedrība nosodījusi Krimas okupāciju un tās aneksiju neatzīst. Sodot Krieviju par Krimas aneksiju, Eiropas Savienība, ASV un citas rietumvalstis jau noteikušas sankcijas vairākiem desmitiem Krievijas augstāko amatpersonu un Kremļa tuvākā loka cilvēku.

Pievienot komentāru

Komentāri (29)

 1. Maskaļu lumpeņiem – brauciet uz savu sūdu maskavu un sprkstier badā.

  AITIET MASKALUS !!!

 2. … Lai pievienojas tiem pari par simtstukstots slavofiliem kuri jau atstajusi Ukrainu saja gada … un turpina atstat tukstosiem … cerams si’gudriba’ pielips ari musu okupantu nelojalam gimenem !!!

 3. Brīnos no kurienes te uzradies tāds āksts ” profils ” kurš kā veca plate čerkst vienu un to pašu ! Vārdu krājums neliels un tie paši ir tikai zākāšanās . Izskatās ka drīzāk tas ir viens no tiem čūskulēniem kuru sildām savā azotē . Uz matušku braukt negrib, bet Latviju zākā, jo šeit var tādi parazitēt !

  • “LAvīzes” administratīvajiem “atbildīgajiem locekļiem”, izpildfunkcionāriem un taml. “lielākajiem kretīniem”:

   Šajā pašreizējā Muļķu Zemes SILES “de(R)mokrātiskajā valstī” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos CENZŪRA rullē, joprojām? ;)))))))))

   • Daži mani kolēģi RPNC domā, ka pieeja Internetam var palīdzēt ārstniecības procesā, bet es nepiekrītu. Pacients, kas sevi dēvē par “profilu” liecina par to, ka īstenība tas var tikai kaitēt un vēl traucēt plašākai sabiedrībai.

 4. To sūdu gan ES valstīs vairs atpakaļ laist nevajag. Lai izbauda savu sapņu zemi — nacistisko Krieviju.

 5. “LAvīzes” administratīvajiem “atbildīgajiem locekļiem”, izpildfunkcionāriem un taml. “lielākajiem kretīniem”:

  Šajā pašreizējā Muļķu Zemes SILES “de(R)mokrātiskajā valstī” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos CENZŪRA rullē, joprojām? ;)))))))))

  • Putlera Krievijā tu, muļķi, būtu jau nokļuvis turpat kur nelaiķis Magņitskis — par mutes palaišanu.

   • > “vobla”, 27. jūnijs, 2014., 13:54

    ;)))))))))))

    Nu tak’ – mosties BEIDZOT no savas “ilgtspējīgās” letarģiskās krākšanas, nožēlojami trulais un deRmolibersatu militārhistēriskās propagandas pa smago NOZOMBĒTAIS latvāņu LUMPENI – atver savus aizpampušos redzokļus un paskaties, kas / kā / kāpēc PATIESĪBĀ notiek gab Krievijā, gan arī šajā pašreizējā SILES “valstī” MUĻĶU zemē “latv(ĀN)ijā”!!! ;)))))

    P.S. Attiecībā uz “Magņitska lietu” un taml. deRmoliberastu propagandas “instrumentiem” – pirmkārt jau tev un taml. truliem zombijiem būtu lietderīgi PAŠIEM izpētīt visus PATIESOS faktus gan saistībā ar šo KONKRĒTO “lietu”, gan arī saistībā ar jebkuriem citiem propagandas “bubuļiem”. Un otrkārt – ir tāds teiciens par skabargu svešā acī un baļķi savā privātajā redzoklī, t.i. – pirms bakstīt ar netīru pirkstiņu tajā virzienā, kas tev ir iezombēts, papūlies pienācīgi izpētīt tavu zombētāju nesalīdzināmi draņķīgāko reputāciju jeb “dosjē”, t.sk. arī saistībā ar masveidīgu “nepareizo” cilvēku vajāšanu / represēšanu / iznīcināšanu tā dēvētajā “rietumu demokrātijas” SISTĒMĀ.

    Ir tak’ sacīts: “DOMĀ līdzi!!!” (t.i., dabiski – ja vien ir ar KO, vispār) 😉

 6. Kārtējais ** naida kurinātājs.

 7. Ka tik tas nav tīšām SC reitinga celšanai. Cilvēk, savā vienkāršībā, domās: ja tādi SC skaita tad OK. Tie ir maldi. Kāmer ždanoki, agēšini un citi darbojās – SC ticēt nevar! Bet kad no SC atdalīsies ždanok-veidīgi tad tie vairs nebūs bīstami.

  • ;))))))))))))

   Nu, patiešām: MUĻĶU un nozombētu LUMPEŅU zeme “latv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

   • Lai dzīvo apsolītā zeme!

   • Tu droši vien arī taisno zarnu pārāk ilgi esi pētijis. Nu jau laiks ķerties tieši pie ārāla atvēruma. Terminoloģija jau sagatavota. Varēsi braukt uz konferenci.

    • > “i.v.”, 27. jūnijs, 2014., 14:24

     ;)))))))))))))

     Neattiecini savas lopiski trula latvāņu LUMPEŅA “īpašās vajadzības” u.c. taml. patoloģiskas atkarības uz normāliem Cilvēkiem.

     MUĻĶU un nozombētu LUMPEŅU zeme “latv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

 8. Štampveidīgs farss – visa tā ierašanās, flmēšana, jautājumi un atbildes … Kā pašiem neriebjas.

 9. tas krievs ir no tulas,latvijā tikai pārpratuma pēc

 10. paoperees, muks uz krieviju un tad arii vinjus tur sagaidiis…, ja ukrainju puse par disidentu nogalinaashanu nemelo…

 11. ?!???????

  Kopš kura laika šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” elelemntāra, vispārzināma PATIESĪBA ir kļuvusi par “pazemojošu un aizskarošu”????? Pie tam, vēl – TIK “pazemojošu un aizskarošu NOZIEGUMU”, ka DP mentiem pat ir uzdots par PATIESĪBU “pievērst uzmanību”, bet PATIESĪBĀ – VAJĀT Cilvēku, kurš NAV “klusais mīzējs”, jo nebaidās teikt tikai un vienīgi PATIESĪBU?!?!?????

  Nu, patiešām: MUĻĶU, “kluso mīzēju” un nozombētu LUMPEŅU zeme “latv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  • Kopš tā paša laika, kad okupanti ir iedomājušies, ka viņiem ir kaut kādas, atšķirīgas no latviešu, intereses un tiesības mūsu zemē. Redzu ka pats ļoti seko krievu zombokanāliem, proti, tā ir jauna apsauka Luganckai par Lugandu un Doņecku arī par kautko tādu, un jau tūlīt steidzies iekost Latviju. Nožēlojams, vajag tomēr savu prātiņu bišķi biežāk lietot, tad tev nerādīsies visur fašisti un savā viduvējībā un tumsonībā nevaidzēs vainot latviešus. Latvieši ceļ savu valsti tā, kā viņiem to vajag uz starptautiski pieņemto tiesību pamatā. Bet tas tur, ģeniāls ārsts-zinātnieks klaji melo un rada nepatiesu, kaitīgu ainu tur kur cilvēki nevar to pārbaudīt.

   • ;))))))))))))

    Nu, rau – “kas arī bija jāpierāda”, kā saka: MUĻĶU, deRmoliberastu militārhistēriskās propagandas totāli un neatgriezeniski nozombētu LUMPEŅU un taml. “kluso slapinātāju” zeme “latv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

    • Vai tu esi krievs vai mērkaķis? Vai ir atšķirība?

     • “LAvīzes” administratīvajiem “atbildīgajiem locekļiem”, izpildfunkcionāriem un taml. “lielākajiem kretīniem”:

      Šajā pašreizējā Muļķu Zemes SILES “de(R)mokrātiskajā valstī” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos CENZŪRA rullē, joprojām? ;))))))))))))

 12. Visnožēlojamākais, ka šī valsts parodija taču viņam pat uzturēšanās atļauju visdrīzāk neatņems, nerunājot par padzīšanu no šis valsts un Eiropas, kura viņam tā riebjas, ar to apstiprinot savu atbalstu tādiem teroristu piekritējiem.
  Un kas ar Aijo, tam tiks atņemta pilsonība? Diez vai. Visdrīzāk atradīs attaisnojumus, lai te turētu valsts ienaidniekus.
  Tādu padzīšanas, pilsonības atņemšanas procesam būtu jābūt momentālam, kā tiko izteica nepatiku, vēlmi sadarbieties ar valsts ienaidniekiem, teroristiem, tā viss, beigusies auklēšanās un demokrātijas tēlošana.

 13. gaidīsim, kamēr paziņa vai kaimiņš iedur mugurā?Izlemsim par ko balsosim vēlēšanās.

 14. labakie meli par Latviju ir nepartraukti melot un apmelot.

 15. Diversijas ir lielas daļas krievvalodīgo prātos iekodētas. Kāpēc tieši krievvalodīgie cieš o tā, ka “pievienošanās Eiropas Savienībai nenes neko labu postpadomju telpas republikām, īpaši jau to krievvalodīgajiem iedzīvotājiem. ..Jaunatne aizbrauc, iedzīvotāju skaita samazināšanās ir regulāra, intensīva”. Par to būtu jāuztraucas katras valsts pamatnācijai, kāpēc Krievijai un krievvalodīgajiem visiem jānortāda, kā dzīvot? Vai tiešām vēsture rāda, ka krievvalodīgās izvēles visiem nāk par labu? Šķiet, ka patiesībā ir gluži otrādi, bēdas vien ar viņu “protekcionismu” un citu problēmu risināšanu. Labāk savas problēmas būtu risinājuši pie sevis, bet nē, izdomā arvien jaunu rosīšanos ārpus savas valsts un arvien brauc citiem pāri ar rulli.

 16. Kļučevskis 1890- gados bija izpētījis, ka Krievija izveidojusies 1000 gados KOLONIZĒJOT KAIMIŅU ZEMES. AR VISĀDIEM PAŅĒMIENIEM. TAGAD PAPRIEKŠU SALIEN KAIMIŅU ZEMĒS, TAD SĀK PRASĪT PRIVELĒĢIJAS,JA NEDABŪ, TAD SĀK KARU. TAGAD NO UKRAINAS KRIEVUS AR LIDMAŠĪNU AIZVED UZ OSETIJU. jAUNA PĀRKRIEVOŠANA. VIŅU UZBĀZĪBA 1000 GADOS NAV IZMĒROJAMA. ČUKČAS 300 GADUS KAROJA PRET KRIEVU KOLONIZĀCIJU.

 17. latvija finansēs

Draugiem Facebook Twitter Google+