×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
25. februāris, 2014
Drukāt

“Kiss” nespēlēs Rokenrola slavas zāles uzņemšanas ceremonijā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

The bassist of US rock band Kiss Gene Simmons performs on stage during the Hellfest Heavy Music Festival on June 22, 2013 in Clisson, western France. AFP PHOTO JEAN-SEBASTIEN EVRARD

Roka leģenda “Kiss” neuzstāsies Rokenrola slavas zāles uzņemšanas ceremonijā, jo nespēj vienoties, kuram sastāvam tas būtu jādara.

Kā jau ziņots, “Kiss” ir šī gada uzņemto mākslinieku vidū. Uzņemšana notiks svinīgā ceremonijā 10. aprīlī Ņujorkā.

Amerikāņu rokgrupa nespēja vienoties, kurš no līdzšinējiem dalībnieku sastāviem vairāk pelnījis spēlēt ceremonijā. Oriģinālajā sastāvā ietilpst Džīns Simonss, Pols Stenlijs, Eiss Freilijs un Pīters Kriss, savukārt tagad grupā darbojas Stenlijs, Simonss, Ēriks Singers un Tomijs Teiers. Nevarot izlemt, “Kiss” neuzstāsies vispār.

Grupa to nodēvēja par “emocionālu situāciju, ar kuru visi nekad nebūs apmierināti”. Tā esot gribējusi pieminēt visus bijušos dalībniekus, kaut arī oriģinālais sastāvs nav kopīgi uzstājies jau vairāk nekā 13 gadus.

“Esam izlēmuši nespēlēt vispār, bet vienkārši svinēt uzņemšanu Rokenrola slavas zālē,” teikts “Kiss” publicētajā paziņojumā.

Grupa “Kiss” tika nodibināta 1973. gadā. Oriģinālais sastāvs spēlēja līdz 1980. gadam, kā arī no jauna apvienojās no 1996. līdz 2000. gadam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+