×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
24. februāris, 2014
Drukāt

Kits Haringtons savu īsto vārdu uzzinājis pusaudža gados

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Britu aktieris Kits Haringtons, kurš popularitāti ieguvis ar vienu no centrālajām lomām seriālā “Troņu spēles” (“Game Of Thrones”) un kurš patlaban Latvijas kinoteātros ir redzams filmā “Pompeji” (“Pompeii”), atklājis, ka savu īsto vārdu uzzinājis vien pusaudža gados.

“Vecāki, draugi un visi citi jau kopš zīdaiņa vecuma mani vienmēr bija dēvējuši par Kitu. Tādēļ bija ļoti dīvaini savu īsto un pilno vārdu uzzināt skolā, kad kāds skolotājs nepieņēma manu kontroldarbu ar parakstu Kits, jo viņa sarakstos bija vien Kristofers Haringtons. Saīsinātā versijā tas būtu Kriss… Es neesmu nekāds Kriss, es vienmēr esmu bijis Kits! Neviens līdz tam brīdim nebija man atklājis, ka oficiāli mani sauc Kristofers. Tas patiešām bija dīvaini, ka mani jau vienpadsmit gadu vecumā piemeklēja eksistenciāla krīze, jo pēkšņi atklājās mana īstā identitāte,” smejoties atklāj divdesmit septiņus gadus vecais aktieris. Kita Haringtona pilnais vārds ir Kristofers Ketsbijs Haringtons (Christopher Catesby Harington).

Aktuālā filma “Pompeji” ar Kitu Haringtonu titullomā ir režisora Pola V.S. Andersona („Nezūdošais ļaunums”, „Trīs musketieri”, „Svešais pret Plēsoņu”), un filmu „Betmens uz mūžu”, „Gosforda parks” un „Šerloks Holmss” veidotāju jaunākais veikums, kurā attēlota leģendārās romiešu pilsētas Pompeju bojāeja Vezuva izvirduma laikā.

Filmas “Pompeji” reklāmas rullītis ar subtitriem latviski:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+