×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
4. februāris, 2016
Drukāt

Kivirehka satīriskie stāsti ieguvuši skatuves apvalku

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 24. februārī plkst. 19 Kalnciema kvartālā būs skatāma režisora Vara Piņķa jaunradītās izrādes “Četri monologi un divi stāsti” pirmizrāde, kura balstīta uz mūsdienu populārā igauņu rakstnieka un dramaturga Andrusa Kivirehka satīrisko stāstu motīviem, LA.lv uzzināja Kalnciema ielā.

Izrāde būs mēģinājums uz skatuves iedzīvināt A. Kivirehka absurdo un grotesko prozu, iespējami samazinot dekorāciju un rekvizītu klātbūtni. Izrādes “miesa” ir četri jauni un talantīgi aktieri un viņu atraisītā mentalitāte, turpinot latviešu teātrī jau aizsākto “tīro stāstu stāstīšanu”. Izrāde ir idejiska attīstība aktieru un režisora līdzšinējai sadarbībai izrādē “Trīs stāsti”, kura ar labiem panākumiem tika izrādīta latviešu skatītājiem 2015. gadā.

Izrādē “Četri monologi un divi stāsti” tiks izmantoti A. Kivirehka stāsti “Nabaga students”, “Mācītāja dēls” un “6 monologi par naudu” no krājuma “Skaistais dzīvnieks”, kurā autors savā satīriskajā prozā aicina izturēties ar veselīgu ironiju pret imagināriem mūsdienu sociālajiem sasniegumiem: morāli, reliģiju un demokrātiju.

Izrādē piedalās aktieri: Reinis Boters, Ance Strazda, Āris Matesovičs un Klāvs Mellis. Režija: Varis Piņķis, kustības: Kristīne Brīniņa.

Tuvākās izrādes notiks 25. februārī plkst. 20, kā arī 9. un 10. martā plkst. 19.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+