Sports
Ziemas sports

Kivlenieks apsver karjeras beigas: Šoreiz nav, kaut kas neliekas kopā0

FOTO: Romāns Kokšarovs / F/64 Photo Agency

Latvijas kamaniņu braucējs Inārs Kivlenieks pēc neveiksmīgas Phjončhanas olimpisko spēļu pirmās dienas apsver iespēju noslēgt karjeru.

Kā vēstīts, Kristers Aparjods sestdien vīru sacensību pirmajos divos braucienos sasniedza sestos labākos laikus un pēc pirmās dienas kopvērtējumā atrodas septītajā pozīcijā.

No pārējiem Latvijas sportistiem pēc pirmās dienas Kivlenieks ieņem 21.vietu, bet Artūrs Dārznieks atrodams 25.pozīcijā, abiem kļūdoties katrā no braucieniem.

“Šķita, ka otrajā braucienā taisnē iznācu labi, bet nepalaidu kamanu brīvi un tā sameta šķērsām,” dienas beigās secināja Kivlenieks. “Treniņos šoreiz diez ko labi neklājās. Bija problēmas ar braukšanu, vienā no braucieniem arī salauzu kamanu. Nu nav, šoreiz nav. Nezinu kāpēc, bet kaut kas neliekas kopā. Nevaru ne trasi izbraukt kā gribu, ne tehniku savest kārtībā, lai tā darītu, ko es gribu. Kaut kas nav.”

Saistītie raksti

“Nav viena konkrēta lieta, kaut kas pašam ar sajūtām ir noticis, arī ar kamanu nevaru nonākt pie kāda kopsaucēja,” pauda sportists. “Neko nesasteigšu, bet varbūt šīs pat varētu būt manas pēdējās sacensības karjerā, bet to vēl redzēsim. Pagaidām sajūtas ir nepatīkamas. Jānobrauc divi labi braucieni un tad jau jāskatās tālāk.”

Trešajam braucienam starts paredzēts svētdien plkst.13 pēc Latvijas laika, bet pēc tam svētdien tiks veikts arī noslēdzošais, ceturtais, brauciens.

LA.lv