Mobilā versija
+15.5°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
20. novembris, 2013
Drukāt

Klaidermanu un Paulu izspēlēs talantīgais Livča

Publicitātes fotoPublicitātes foto

7. decembrī Ventspils kultūras centrā notiks talantīgā jaunās paaudzes estrādes pianista Anatolija Livčas pirmais klavierkoncerts „Baltā melodija”, kurā skanēs kino un teātra mūzika.
Koncertā skanēs populāri Rišāra Klaidermana un Raimonda Paula klavierskaņdarbi, kas iedvesmojuši jauno pianistu. Anatolija Livčas klavieru spēli papildinās Viktors Veļičko (kontrabass), Antons Gella (sitamie instrumenti), Rūta Dūduma un Zane Biķe (piebalsis).
Anatolijs Livča ir profesionāls pianists, kas klavierspēli apguvis Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā pie Jura Žvikova. Viņš ir līdzautors pirmajai latviešu klavierspēles ābecei „DoReMi”. Livčas repertuārā ir gan akadēmiskie klavierskaņdarbi, gan džeza un vieglās mūzikas darbi. Latvijas klausītāji jauno pianistu iepazinuši kā koncertmeistaru estrādes koncertprogrammās „Rozes kaislības” un „Nepalaid garām!”, kur Livča sadarbojies ar Žoržu Siksnu, Andri Daņiļenko un citiem atzītiem māksliniekiem.

Pievienot komentāru

VIDEO: Trejdeviņas spēka dziesmas pie Jāņu ugunskura (1)Runā, ka Jāņu vainagā meitām jāievij vainagā trejdeviņas Jāņu zāles. LA.lv apkopoja trejdeviņas līgotnes, kuras dziedāt pie ugunskura, ja aptrūkstas zināmo dziesmu. Bonusā - nemirstīgo "Čikāgas piecīšu" Līgodziesma.
Draugiem Facebook Twitter Google+