×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
2. maijs, 2017
Drukāt

Klajā nācis Chris Noah debijas albums “What About Tomorrow?” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Chris Noah debijas minialbums “What About Tomorrow?“pieejams visās lielākajās digitālās straumēšanas vietnēs.

Jaunais, pēdējā laika aktuālais izpildītājs un dziesmu autors Chris Noah nodod klausītājiem savu pirmo studijas ieraksta minialbuma ar retoriska jautājuma nosaukumu “What About Tomorrow?”. Albumā atrodamas 5 paša Chris Noah komponētas dziesmas. Albuma noskaņa ir melanholiski nostaļģiska, bet dziesmu teksti vēsta par attiecību dažādām šķautnēm.

“Šī man ir diezgan nozīmīga debija, ilgstoši strādājot pie dziesmām esmu atradis Chris Noah skanējumu, sajutis kādam tam ir jābūt, lai būtu ar to apmierināts. Protams, vēl ir daudz jāstrādā. Kvalitāte un mana kā mūziķa attīstība ir daļa no šī procesa. Uzskatu, ka albuma tapšanas etapā esmu ļoti daudz mācījies un ir prieks, ka šīs dziesmas šovasar varēšu izpildīt pilnā skanējumā, kopā ar domubiedriem” stāsta Chris Noah.

Vasarā jaunajam mūziķim ir paredzēti vairāki mazāki un lielāki koncerti, kur viens no lielākajiem būs dalība “Positivus” festivālā – uz “Palladium” skatuves, festivāla pirmajā dienā, piektdienā! “Protams, viens no maniem mērķiem ir dalība kādā no ārzemju lielajiem festivāliem, bet tam vēl ir laiks! Jāsāk ar pašmāju, un “Positivus” ir lielisks festivāls, kuru līdz šim esmu apmeklējis kā klausītājs! Es gaidu šo uzstāšanos un ir prieks, ka esmu uzaicināts un manu radīto mūziku novērtē!” turpina mūziķis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+