×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
10. februāris, 2016
Drukāt

Klajā nāk Dzintara Čīčas jaunākais singls “Likteņlīnijas” (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šonedēļ klausītāju vērtējumam savu jauno singlu “Likteņlīnijas” nodod iemīļotais dziedātājs Dzintars Čīča. Šī arī ir tituldziesma jaunajai soloprogrammai, kuras tūre pa Latvijas pilsētām sāksies martā.
“Patiešām visu, kas notiek un arī nenotiek mūsu dzīvēs, nosaka likteņlīnijas,” domā Čīča. “Arī tas, ka pēc pusotra Anglijā pavadītā gada atgriezos dzimtenē Latvijā, ir likteņa pirksts. Un esmu par to laimīgs, jo man atkal ir ko teikt saviem klausītājiem.”
Dziesmas “Likteņlīnijas” melodijas un teksta autors ir Kaspars Antess, aranžējumu veidojis Andris Šīrants, kura vadībā arī ritējis darbs ierakstu studijā. Ierakstā piedalījies arī pianists, Dzintara Čīčas koncertmeistars Anatolijs Livča.
Jaunais singls kā tituldziesma izskanēs visos Dzintara Čīčas solokoncertos “Dvesele vaļā”, kas tūres ietvaros no 13. marta notiks Rīgā, Ventspilī, Jēkabpilī, Liepājā, Alūksnē, Bauskā, Jūrmalā, Jelgavā un Talsos.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kāpēc mūzikas un vārdu autors paliek kaut kur paēnā?Ja nebūtu Kaspara Antessa,nebūtu arī šis skaitās dziesmas,ko izpilda Dzintariņš.

Draugiem Facebook Twitter Google+