Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
1. decembris, 2016
Drukāt

Klasiskās mūzikas huligāni “Dagamba” dodas uz Krieviju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pēc vērienīgas koncertturnejas Latvijā klasiskās mūzikas huligāni “Dagamba” sniegs vairākus koncertus Krievijā, LA.lv pavēstīja grupas pārstāve Jeļena Rantiņa.

Pavisam nesen, novembra sākumā, noslēdzās grupas “Dagamba” vērienīgā koncertturneja “Vivaldi Rocks”, kuru apmeklēja vairāk nekā desmit tūkstoši cilvēku. Jau decembra sākumā grupa sniegs vairākus koncertus dažādās Krievijas pilsētās.

“Esam pateicīgi un gandarīti par aizvadītajiem koncertiem Latvijā. Mēs joprojām nespējam noticēt, ka Latvijas tūri “Vivaldi Rocks” apmeklēja vairāk kā desmit tūkstoši cilvēku. Tas bija kaut kas fantastisks,” atzīst grupas līderis Valters Pūce, piebilstot, ka šobrīd grupa ir ceļā uz Krieviju, lai jau decembra sākumā sniegtu vairākus koncertus dažādās tās pilsētās, kas ir nozīmīgs pagrieziena punkts mūsu dzīvēs. “Ar nepacietību gaidām, kā uzņems mūsu jaunā albuma “Seasons” materiālu,” piebilda Pūce.

Decembra sākumā grupa “Dagamba” uzstāsies filharmonijas auditorijās dažādās Krievijas pilsētās – 2. decembrī Krasnojarskā, 4. decembrī Novosibirskā, 7. decembrī Sirgutā, 9. decembrī Sverdlovskā, 11. decembrī Saratovā un 13. decembrī Jaroslavļā. Klausītājiem būs iespēja baudīt to pašu programmu, ko varēja dzirdēt Latvijas tūrē “Vivaldi Rocks”.

Starptautiskā mūzikas grupa “Dagamba” izveidota 2011. gadā, tās sastāvā ir divi latviešu čellisti – Valters Pūce un Antons Trocjuks, lietuviešu pianists Dainis Tenis, irāņu perkusionists Hamidreza Rahbaralams, grupas jaunais
dalībnieks Artūrs Jermaks. Grupas mūzikā apvienotas Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas, kā arī radīts jauns, aizraujošs un spēcīgs skanējums, izmantojot netradicionālu instrumentu salikumu.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+