×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
15. marts, 2012
Drukāt

Klāt būvniecības pavasaris


maja2012_leta

Šodien Rīgā izstāžu centrā Ķīpsalā atklāj starptautisko būvniecības izstādi “Māja I 2012”. 
Pēc lietpratēju atzinuma, tas būs notikums ne tikai Latvijas, bet arī Baltijas valstu mērogā, reizē zīme, ka ziemas izraisītais apsīkums ir galā – sācies būvniecības pavasaris.


Izstādē būs pārstāvēti vairāk nekā 420 būvniecības nozares uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Vācijas, Austrijas, Lielbritānijas, ASV un citām pasaules valstīm.

Izstādes rīkotāja – izstāžu rīkotājsabiedrības “BT I” – pārstāve Inese Libere atzīst, ka tik liela pašmāju un ārvalstu uzņēmēju vēlēšanās būt pārstāvētiem izstādē nekad agrāk neesot piedzīvota – visas atvēlētās un iespējamās stendu vietas būs aizņemtas.

A/s “Lode” attīstības direktors Jānis Kļaviņš atzīst, ka šādos pasākumos ikviena būvmateriālu ražotāja lielākais ieguvums ir iespēja uzrunāt produkcijas iespējamos noņēmējus – namu būvētājus un remontētājus, apsaimniekotājus, būvmateriālu lieltirgotājus un citus, ko ikdienā tik bieži vienkop sastapt nav iespējams.

Izstādē pārstāvēti būs arī tādi uzņēmumi, kas ražo, tirgo un piegādā, piemēram, dažādas apkures iekārtas (“Junkers”, “Buderus”), jumtu segumus (“Skārda jumti”, “Iļģuciems”, “Lebens”), metāla izstrādājumus (“VMS Group”). Izstādes “Māja I 2012” projekta grupas direktors Andris Pencis atzīst, ka izstādē varēs redzēt un savām rokām aptaustīt visu, kas vajadzīgs nama būvētājam – sākot ar vissīkāko skrūvīti un beidzot ar tik dažādajiem ēkas konstrukcijas būvmateriāliem.

Izstādes laikā, 16. martā, notiks konference “Ilgtspējīga būvniecība un tās pielietojums praksē” – vērtīgs pasākums būvinženieriem, būvdarbu vadītājiem, ražotājiem un citiem interesentiem. Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvji izmantos izstādi, lai vēlreiz pārliecinātu dzīvokļu īpašniekus un apsaimniekotājus, kādu labumu dod namu atjaunošana, izmantojot valsts un ERAF finanšu atbalstu.

 

Uzziņa

Izstāde Ķīpsalā būs atvērta četras dienas – no 15. līdz 18. martam.

Ieejas biļete vienam cilvēkam – 3,50 lati, pensionāriem, skolu un studējošajai jaunatnei – 3 lati. Paredzēta arī 8 latus vērta ģimenes biļete (diviem pieaugušajiem un diviem bērniem).

Bērnus līdz 7 gadu vecumam izstādē laidīs iekšā bez maksas.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+