Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
17. decembris, 2013
Drukāt

Klāt kalendārs “Rallijs Latvijā 2014”

kalendars_11

Izskaņai tuvojas 2013. gads. Cilvēki pārdomā un izvērtē gandrīz trīsarpus simt aizritējušo dienu, kādas tās bijušas, kas piedzīvots un sasniegts.

Arī Latvijā pazīstamie motoru sporta fotogrāfi Jānis Asaris un Raimonds Volonts apkopo savus iegūtos iespaidus Latvijas ralliju trasēs aizvadītajā gadā, atspoguļojot tos jau trīspadsmitajā kalendārā “Rallijs Latvijā”. Kalendāra divpadsmit mēnešos attēlota gan neatkārtojamā Latvijas ainava, gan rallija dinamika. Interesenti fotogrāfijās varēs atpazīt gan atzītus čempionus, gan arī jaunos talantus. 2014. gada kalendārs izceļas ar jaunu dizainu, taču formāts saglabāts iepriekšējais. Kā ierasts kalendārā rallija fani varēs atrast Latvijas un Pasaules rallija čempionātu norises datumus. Kalendāru jau var iegādāties lielākajās preses tirdzniecības vietās.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+