×
Mobilā versija
+8.1°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
20. marts, 2012
Drukāt

Klāt Lieldienu konkurss «KRĀSO! SŪTI! SVINI!» 


20mar_kraso-suti-svini

Kad gaisā atskan pirmās skaļās putnu balsis un plānāka kļūst sniega sega, arvien tuvāk nāk klusie pavasara svētki – Lieldienas. Jau astoto gadu uzņēmums “Balticovo”, kurš rūpējas, lai mūsu Lieldienu galdam netrūktu ne baltu, ne brūnu olu, aicina: “Krāso! Sūti! Svini!” 


 

Šogad akcijas “Krāso! Sūti! Svini!” ietvaros uzņēmums “Balticovo” aicina ikvienu piedalīties divos konkursos: zīmējumu un foto konkursā. Abi konkursi norisinās no 5. marta līdz 12. aprīlim. Abu mērķis ir Lieldienu tradīciju uzturēšana un Latvijas ģimeņu radošo pašizpausmju veicināšana un atbalstīšana, rūpes par apkārtējo vidi, dabu un produktu otrreizējo pārstrādi.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem šogad konkursa dalībnieki varēs piedalīties konkursā ne tikai ar saviem zīmējumiem, bet arī veidojot praktiskus, asprātīgus un unikālus piedāvājumus tukšo AS “Balticovo” olu iepakojumu otrreizējai lietošanai, to nofotografējot un nosūtot pa e-pastu.

Arnis Veinbergs, AS “Balticovo” valdes priekšsēdētājs, par “Krāso! Sūti! Svini!” konkursu: “Astoto gadu ar prieku un atbildību organizējam Lieldienu konkursu “Krāso! Sūti! Svini!”. Jau mēnesi pirms konkursa telefons ir karsts, jo vecākiem un bērniem ir daudz jautājumu par to, kad sāksies konkurss, kādi šogad ir noteikumi, kad varēs iesniegt darbiņus. Bērni nevar vien sagaidīt, kad beidzot varēs radīt darbiņus par Lieldienu tematiku.

Tas nav tikai stāsts par sišanos ar olām. Patiesībā tas ir stāsts par mīlestību un ģimenisku siltumu. Mēs netaisām šovu un nemeklējam zvaigzni. Mēs vēlamies motivēt ģimeni kopā pavadīt laiku un radoši darboties. Tradicionālā Lieldienu konkursa mērķis ir sekmēt un atbalstīt aktīvu darbību un radošu pašizpausmi ģimenē, uzturēt dzīvu Lieldienu tradīciju, rūpēties par dabu un produktu otrreizēju pārstrādi. Mēs iestājamies par praktiskumu, radošu iztēli un pašu rokām paveiktiem darbiem. Arī šogad konkursa uzvarētājiem apsolām vērtīgas balvas.”

 

Krāso! Sūti! Svini!

Lai piedalītos zīmējumu konkursā, līdz 12. aprīlim jāuzzīmē darbs par tēmu “Lieldienas”. Zīmējums nedrīkst būt lielāks par A3 izmēru, tam otrā pusē jānorāda vārds, uzvārds, vecums, telefona numurs un adrese. Zīmējums jāsūta: AS “Balticovo”, Iecavas novads, LV-3913 vai jāatnes uz SIA “Marketing House” biroju Rīgā, Vīlandes ielā 3-9. Konkursā droši var piedalīties arī visa klase, tas būs interesants, radošs piedzīvojums un vienlaikus klasesbiedrus saliedējošs pasākums.

Lai piedalītos fotokonkursā, vispirms ir jāiegādājas iepakojums ar “Balticovo” olām. Olas jāapēd vai jāsaliek ledusskapī, bet iepakojumam jāizdomā asprātīgs, unikāls vai praktisks lietojums. Izveidotais darbs jānofotografē un jānosūta pa e-pastu konkurss@balticovo.lv, norādot arī savu vārdu, vecumu un telefona numuru. Vēlams arī norādīt, kādā nominācijā piesaki savu darbiņu – praktiskajā vai asprātīgajā. Divdesmit labākie darbi tiks izvietoti izstādē tirdzniecības parkā “Alfa”, kur ikviens varēs nobalsot par savu simpātiju.

Konkursu uzvarētājiem šogad balvas ļoti praktiskas un interesantas – naudas balva ledusskapja iegādei, kastes ar “Balticovo” olām, dāvanu kartes no “Picture Happy”, gardas dāvanas no “Fazer maiznīcas”, ekskursija ar ģimeni, “Lego” komplekti un citas vērtīgas lietas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+