×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
19. marts, 2015
Drukāt

Klāt medības izstādē “Medības un makšķerēšana 2015”

Foto - Aldis SāvičsFoto - Aldis Sāvičs

Vobleru piedāvājums izstādes "Medības un makšķerēšana" stendā.

Izstāde “Medības un makšķerēšana 2015” ir kļuvusi par iecienītu copmaņu un mednieku tikšanās vietu, jo vienkopus var apskatīt un uzzināt par jaunāko, modernāko inventāru, aplūkot piederumus, par īpašām izstādes cenām iegādāties kāroto, saplānot jaunās sezonas pasākumu kalendāru un dalīties pieredzē.

Medniekus izstādē gaidīs plašs medību ieroču piedāvājums, kā arī optika, medību aksesuāri, apģērbs un aprīkojums medību saimniecībām. Tostarp būs “Česka Zbrojovka” ieroči, “Scout Guard” un citu firmu medību kameras, tiks prezentēti jaunumi Latvijas tirgū – “Armasight” (ASV) un “Bering Optics–Yukon” (ASV) nakts optika un “Soberano” (ASV) infrasarkanie medījumu meklētāji.

Arī plašā makšķernieku saime atradīs visu nepieciešamo, lai papildinātu savu makšķerēšanas piederumu klāstu, kā arī iegūtu informāciju par inventāra nomas iespējām un labākajām copes vietām. Latvijā jau iecienītais laivu, laivu aprīkojuma un makšķerlietu veikals “eboat.lv” šogad izstādē piedalās ar ļoti interesantu produktu izlasi, sākot ar jaunākajiem “Humminbird”, “Lowrance” un “Raymarine” eholotu modeļiem, “Minn Kota” elektromotoriem, G. Loomis spiningiem, ar plašu “Reins” ēdamgumiju, japāņu “Gosen” un “Varivas” auklu sortimentu līdz pat Latvijas tirgū vēl neredzētiem, unikāliem makšķerēšanas aprīkojuma uzstādīšanas risinājumiem laivās. Izmantojot universālu pamatni, kurā ātri un ērti ieliekami un noņemami dažādi kronšteini, eholotes, makšķerkātu, airu u. c. makšķerēšanas piederumu izvietošanai laivā, “Fasten” produkcija izceļas ar savu vienkāršību lietošanā, kvalitāti izpildījumā un pieejamību cenās.

“Lucky John” preču zīme ir reģistrēta 2002. gadā. 13 gadu laikā šis spiningošanas mānekļu zīmols ir kļuvis ne tikai par vienu no pašmāju kompānijas “Salmo” nozīmīgākajiem attīstības virzieniem, bet arī par vienu no šobrīd Eiropā dinamiskāk augošajiem mānekļu ražotājiem. “Lucky John” zīmola vadītājs un mānekļu izstrādātājs Ingus Dukaļskis norāda: “Šogad esmu ieplānojis piedalīties un interesentiem izrādīt jaunākos mānekļus un aksesuārus. Kas attiecas uz konkrētām lietām, kuras esmu nolēmis atvest uz izstādi, tad vispirms tie ir Latvijas–Japānas kooperācijas rezultātā tapušie jaunākie vobleru modeļi “Makora”, “Lui Pencil”, “Vikara” un “Kubira”. Tieši Rīga būs pirmā vieta pasaulē, kur tiks izstādīti arī jaunākās paaudzes mīkstie mānekļi, kas tiek ražoti no līdz šim neredzēta un inovatīva materiāla. Noteikti, ka spiningotājus interesēs arī 2015. gada “Team Salmo” spiningu ­sērija.”

Stikla šķiedras laivu ražotājs “Dole Marine”, gatavojoties 2015. gada sezonai, savā darbībā akcentu lika uz esošo laivu modeļu pilnveidošanu, ņemot vērā lietotāju iepriekšējos gados izteiktos priekšlikumus. Speciāli tika strādāts pie laivu svara samazināšanas, izmantojot inovatīvus materiālus.

SIA “Ieroči” stendā būs aplūkojami arī “D Dupleks” gludstobru ložu medību munīcijas produktu testi. Par munīcijas efektivitāti medībās varēs spriest gan pēc aizaugušām platībām paredzēto viengabala dzelzs ložu “Monolit” caursišanas testiem, gan testu rezultātiem ar želatīna blokiem. Salīdzinošajos testos ar svina ložu munīciju labi parādās tērauda sniegtās priekšrocības. Pretstatā svinam, kas ir mīksts materiāls, tērauds nodrošina labākas caursišanas īpašības.

Latvijas Mednieku asociācija (LATMA) izstādē piedalīsies, lai informētu apmeklētājus par šā brīža aktualitātēm medību saimniecībā. Izstādes ietvaros notiks 27. martā plkst. 16.00 LATMA biedru pilnsapulce. Uz pilnsapulci aicināti Valsts policijas pārstāvji, lai skaidrotu dažādu medību normatīvo aktu prasības. Piedalīsies arī pārstāvji no Pārtikas un veterinārā dienesta, lai stāstītu par situāciju ar Āfrikas cūku mēri, par slimības izplatību un profilaksi. Izstāde ir viens no tiem retajiem pasākumiem, kas Latvijā vienkopus aicina mednieku saimi, lai aprunātos, uzzinātu jaunumus, dalītos pieredzē, tādēļ aicinām visus doties uz Ķīpsalu.

Latvijas Safari klubs izstādē pavērs iespēju iepazīties ar rūpīgi izraudzītiem medību maršrutiem labākajās pasaules medību vietās, kas tiek rūpīgi izvēlētas un pārbaudītas praksē. Pateicoties kluba ilggadējai sadarbībai ar partneriem ārzemēs, klientiem tiek nodrošināts augsts servisa līmenis. Papildus aktīvā tūrisma pakalpojumiem Safari klubs izstādē piedāvās ar ne pārāk bieži sastopamu pakalpojumu – taksidermiju, kas ļauj saglabāt medību trofejas, reta putna vai zīdītāja skulptūras, kā arī izveidot ekskluzīvus interjera elementus.

Aktīvās atpūtas cienītājiem Safari klubs izstādes laikā piedāvā iepazīties arī ar makšķerēšanas iespējām populārākajās pasaules makšķerēšanas vietās. Makšķerēšanas ekspedīciju laikā tiek dota iespēja izbaudīt makšķerēšanu kopā ar copes lielmeistariem.

Uzziņa

Četras izstādes aktīvā dzīvesveida cienītājiem “Medības un makšķerēšana 2015”, “Atpūta un sports 2015”, “Motocikls 2015” un “Baltic Boat Show 2015” vienlaikus notiks Ķīpsalas izstāžu zālēs no 27. līdz 29. martam.

Izstādes rīko starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība “BT 1”.

Izstāžu darba laiks: 27., 28. martā 10.00 – 19.00, 29. martā 10.00 – 17.00

Biļešu cenas: pieaugušajiem – 5 EUR, pensionāriem, studentiem – 3,50 EUR, bērniem no 8 līdz 18 gadiem – 3 EUR (līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas). Ģimenes biļete – 12,50 EUR (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni). Autostāvvieta – 3 EUR.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +21.5
Alūksne +27.2
Daugavpils +29
Saldus +19
Liepāja +19.2
Jelgava +23
Ventspils +18.0
Limbaži +21
Madona +27
Rēzekne +27
Draugiem Facebook Twitter Google+