×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
18. augusts, 2016
Drukāt

Klāt pilnmēness: jādedzina čeki un jāvairo skaistums! (7)

1. Kāpēc jādedzina čeki?

1no6
svecerotas


Ir klāt pilnmēness, tāpēc ir īstais laiks uzzināt, kādus rituālus jāveic tieši šajā laikā. Šoreiz uzmanības centrā – naudas, pārticības un bagātības vairošana.

Pilns mēness ir pats labvēlīgākais laiks, lai veiktu rituālus, kas saistīti ar atbrīvošanos no visa negatīvā, tostarp telpas, auras attīrīšanu, lāsta noņemšanu, atvadām no visa nevajadzīgā, uzskata ezoteriķi.

Pilnmēness stariem jāapspīd viss tas, kas traucē mūsu attīstībai un bremzē cilvēcisko izaugsmi. Pilnmēnesī veic rituālus, kas saistīti ar atbrīvošanos no kaitīgiem paradumiem, arī nepareiza ēšanas režīma un slimīgas pieķeršanās.

Tautā populāra ir arī pirkumu čeku sadedzināšana pilnmēness svētdienā, lai izdotā nauda atgrieztos maciņā. Šīs idejas piekritēji gan atgādina: nedrīkst “bāzt visus čekus vienā maisā”, piemēram, par zālēm un ārsta apmeklējumiem saņemtos čekus nedrīkst dedzināt, lai neatgrieztos likstas. Pārējos gan varot visu mēnesi krāt, lai pēc tam Pilnmēness svētdienā sadedzinātu, domās aicinot naudu atgriezties makā.

Ar Pilnmēnesi saistīti arī citi – gan bagātību, gan skaistumu un dvēseles mieru vairojoši rituāli, dažus no kuriem iepazīsi, lasot tālāk!

 1. Kāpēc jādedzina čeki?
 2. Atbrīvošanās rituāls
 3. Auras attīrīšanas rituāls
 4. Rituāls pievilcības vairošanai
 5. Rituāls vēlmju piepildīšanai
 6. Rituāls naudas piesaistīšanai

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. SITAS KRAISTIPS SVEISTĀ sogajis ,ar to savu kalender un visiem pesteļīīm ,ko viņš roksta…lab ka vēl nesadūmā kā gūtiņas jāzaslauc un ceikos un …

 2. JĀ DEDZINAMČEKUS ,J0O LUK VIENAM IENĀCA ĢENIALA DOMA ..DEDZINĀT PAPĪRUS ,LABI VĒL KA NE NAUDU …NU LUK SEKTANTI ČEKU DEDZINĀTAJI ..A ES TIKMĒR PENSIJU PAGAIDISU …

 3. Nu jā,tas ka Zeme nemet ēnu uz dabisko pavadoni, noteikti būtiski maina ikviena tās apdzīvotāja dzīves kvalitāti un jēgu!!!

 4. Neaizmirstiet obligāti sadedzināt nākošgad iesniedzamos čekus.

 5. Tikai 27. oktobris neiekrīt sestdienā…

 6. Interesant vai Rimševics piekopj šo rituālu Latvijas labā! Pēc amata pienāktos!

 7. čekus nozog vid un tiesu izpildītāji!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+