×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
2. oktobris, 2012
Drukāt

Klāt Rīgas Grāmatu svētki!


No piektdienas, 5. oktobra, līdz svētdienai, 7. oktobrim, lieli un mazi grāmatmīļi Rīgas Kongresu namā tiek laipni gaidīti jau 13. Rīgas Grāmatu svētkos. Trīs dienas lasītājiem būs iespēja tikties ar gandrīz pussimts Latvijas izdevēju, kas parūpējušies ne vien par plašu un daudzveidīgu grāmatu klāstu, bet arī par interesantu kultūras programmu.

 

Svētku ieskaņā 5. oktobrī notiks konference “Latvijas grāmatniecības šodiena: problēmas un perspektīvas”. Savukārt sestdien, 6. oktobrī, notiks Kārļa Vērdiņa kopotās dzejas grāmatas “Mēs” atvēršana. Būs iespēja satikties ar zinātnisku monogrāfiju autorēm Veru Vāveri, Ilonu Salceviču un Anitu Rožkalni, kuru veikumā ir pētījumi attiecīgi par Andreja Eglīša, Jāņa Klīdzēja un Astrīdes Ivaskas daiļradi. Sestdien notiks arī latgaliešu sieviešu tekstu lasījumi, kuros piedalīsies mūsdienu latgaliešu autores. Savukārt svētdienu ievadīs tekstu maratons “Lasām, domājam, dzīvojam”, kura gaitā ceļu jaunāko grāmatu pasaulē rādīs Kristīne Želve, Dace Rukšāne, Aivars Eipurs u. c.

Visas trīs Grāmatu svētku dienas darbosies arī grāmatu maiņas galds, loterija, bet mazajiem visu sestdienu un svētdienu – lasīšanas, rotaļu un zīmēšanas darbnīca.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+