×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
5. oktobris, 2015
Drukāt

Kļava: Neļausim nevienam atslābināties

foto: LETAfoto: LETA

Kamēr punkts uz i nav uzlikts, nekādas atslābināšanās nebūs, tā sarunā ar “LA” atzina futbola kluba “Liepāja” pieredzējušais aizsargs Oskars Kļava.
Liepājnieki trīs kārtas pirms Latvijas čempionāta beigām atrodas pārliecinošā vadībā, tuvākos sekotājus “Skonto” apsteidzot par septiņiem punktiem. “Noskaņojums ir labs – uzvaram un svarīgajos mačos labi spēlējam. Pēdējās divās spēlēs sausās uzvaras, tas vairo pārliecību gan aizsargiem, gan uzbrucējiem. Taču saprotam, ka viss vēl nav padarīts, kārtīgi jāgatavojas nākamajai spēlei. Par katru uzvaru dod trīs punktus un mums jāpaņem tie pret Metu, tad varēs atzīmēt. Komandā ir daudz pieredzējušo spēlētāju, neļausim nevienam atslābināties.”
Iepriekšējā mačā “Liepāja” savās mājās ar 1:0 pārspēja “Jelgavu”. “Pēdējās sezonās ar “Jelgavu” allaž ir saspringta cīņa un tāpat bija arī šoreiz – grūstījāmies, kāvāmies, spēle nebija skaista, taču galvenais ir rezultāts. Pierādījām, ka varam uzvarēt ne tikai ar spēli, bet arī cīņu,” sacīja Oskars Kļava, slavējot vienīgo vārtu autoru Dāvi Ikaunieku. “Dāvis ir skaistulis. Treniņos strādā, liels talants, kuru vēl nevar maksimāli atvērt. Sezonas sākumā un vidū reizēm tukšos vārtos nevarēja trāpīt, bet tagad ir cits skats – viens moments un skaisti vārti. Cerams, ies brāļa pēdās.” Dāvis Ikaunieks ar 13 gūtiem vārtiem ir čempionāta rezultatīvākais spēlētājs.
Liepājnieki uzvarējuši sešās spēlēs pēc kārtas un nav zaudējuši jau 14 mačos no vietas jeb kopš 24. maija. Oskars FK “Liepāja” pievienojās sezonas vidū un visus desmit mačus nospēlējis no zvana līdz zvanam. Vasarā komandu pastiprināja arī tādi spēlētāji kā Deniss Ivanovs, Vladimirs Kamešs, Pāvels Doroševs. “Bija ļoti viegli iekļauties, jo visi labi pazīstami. Vajadzēja tikai pāris mačus, lai saspēlētos. Kopā strādājam un pamazām ejam uz priekšu,” rezultātu stabilizēšanos skaidroja Oskars, kurš ilgu laiku bija stabils Latvijas izlases spēlētājs, taču Mariana Pahara uzticību nav iemantojis. “Nav tā, ka dikti par to pārdzīvotu, taču liekuļotu, ja teiktu, ka ir vienalga. Acīmredzot jāspēlē vēl labāk, uzskatu, ka nekad nav par vēlu mācīties un progresēt – galvenais, lai ir vēlēšanās. Ja izsauks, būšu to pelnījis, ja ne – tad ne. Uztveru to filozofiski, turklāt tagad vairāk laika varu veltīt ģimenei.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+