Latvijā
Politika

Kļaviņa sāga: “Vienotības” Saeimas frakcijas un valdes kopsēdē uzklausīs Kučinski3


Māris Kučinskis
Māris Kučinskis
Foto – Valdis Semjonovs

Pirmdien, 27.augustā, partijas “Vienotība” Saeimas frakcijā, klātesot šīs partijas valdes locekļiem, partiju apvienībā “Jaunā Vienotība” ietilpstošās partijas politiķi uzklausīs Ministru prezidenta Māra Kučinska skaidrojumu saistībā ar iespējamu informācijas izpaušanu Saeimas deputāta Askolda Kļaviņa kriminālprocesā, tā portālu “La.lv” partijas “Vienotība/partiju apvienības Jaunā Vienotība” preses sekretārs Sandris Sabajevs.

Kučinskis uz “Vienotības” Saeimas frakciju aicināts pēc izskanējušām ziņām, ka Ministru prezidents varētu būt nesankcionēti izpaudis informāciju par kriminālprocesu, kas sākts pret “Zaļo un zemnieku savienības” frakcijas Saeimas deputātu Askoldu Kļaviņu.

“Vienotības” Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Hosams Abu Meri iepriekš atzina – ja atbilst patiesībai medijos publicētā informācija, ka Kučinskis varētu būt izpaudis partijas biedriem informāciju par kriminālprocesu pret Saeimas deputātu Askoldu Kļaviņu, tad “Vienotība” šādu rīcību uzskata par nepieņemamu tiesiskā valstī un Ministru prezidentam jāuzņemas politiskā atbildība par šo rīcību.

Partija “Vienotība” kopā ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopīgam startam 13.Saeimas vēlēšanām ir izveidojušas partiju apvienību “Jaunā VIenotība”. Tās valdes priekšsēdētājs un Ministru prezidenta amata kandidāts ir Krišjānis Kariņš.

 

Saistītie raksti
LA.lv