Latvijā
Politika

Kļaviņš apturējis darbību Zaļajā partijā, vēlešanās nekandidēs2


Askolds Kļaviņš ZZS preses konferencē (foto – otrais no labās), LETA arhīvs, 2017.
Askolds Kļaviņš ZZS preses konferencē (foto – otrais no labās), LETA arhīvs, 2017.
Foto – LETA/Evija Trifanova

Pievienots video.

Latvijas Zaļās partijas valde pēc Saeimas deputāta Askolda Kļaviņa (ZZS) lūguma ir apturējusi viņa darbību partijā, – aģentūrai LETA pavēstīja LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.

Kļaviņš esot lūdzis apturēt viņa darbību, kamēr noskaidrojas situācija saistībā par viņu publiski izskanējušo informāciju, skaidroja Tavars. Līdz ar politiskā spēka valdes lēmumu Kļaviņš vairs nav partijas biedrs.

Saistītie raksti

LETA jau ziņoja, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ir sācis kriminālprocesu pret Kļaviņu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā. Parlamentārietis pēc kļūšanas par liepājnieku bija sācis saņemt piecreiz lielāku transporta kompensāciju.

Savukārt LTV raidījums “Aizliegtais paņēmiens” vēstīja, ka Kļaviņam piederošajā veikalā “Gandrs” potenciālajam darbiniekam ne tikai tiek piedāvāta dubultā samaksas sistēma, kas rada aizdomas par aplokšņu algu esamību, bet arī tiek piedāvāts veids, kā iegādāties sev interesējošās preces, apejot pievienotās vērtības nodokļa (PVN) nomaksu.

Sarunā ar raidījumu deputāts apgalvojis, ka par šādu kārtību uzņēmumā viņš neko nezina.

Kļaviņš nākamajās Saeimas vēlēšanās nekandidēs.

LA.lv