×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
24. novembris, 2014
Drukāt

Kļaviņš pret Indriksonu

Foto - Juris KļaviņšFoto - Juris Kļaviņš

Sporta kluba “Cēsis” prezidents Krišjānis Kļaviņš (attēlā) sācis bruģēt ceļu uz Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amatu.

“Latvijas futbola vadībai jāmainās – Guntis Indriksons ir federācijas prezidents 18 gadus, Jānis Mežeckis ģenerālsekretārs – 21. Normālā demokrātiskā sabiedrībā cilvēki pēc tik ilga nostrādāta termiņa un pat vēl ātrāk iet prom, bet viņi tur jūtas tik ērti un negrib to darīt. Tad nu ar dažādiem veidiem jāpalīdz to izdarīt, un domāju, ka nebūšu vienīgais cilvēks, kas to mēģinās,” intervijā portālam sportacentrs.com teic Krišjānis Kļaviņš. Federācijas valdes ievēlēšanas process ir gana demokrātisks, un, ja reiz Indriksons līdz šim allaž saņēmis vairākuma atbalstu, tad futbola sabiedrība ar viņa valdīšanu bijusi apmierināta vai vismaz nav saskatījusi nopietnas alternatīvas. Indriksona pilnvaras ir spēkā līdz 2016. gada pavasarim. Kļaviņš izteicies, ka nākamajās vēlēšanās būs organizācijas, kas “mani izvirzīs, un tad redzēs, cik liels būs atbalsts”.

Kļaviņš pārmet Indriksonam necaurspīdīgu LFF finansējuma izlietošanu, parādsaistības pret Latvijas futbolistiem, reketu Latvijas futbolā un pašā federācijā, haļļu trūkumu treniņiem un spēlēm ziemā, fiktīvu biedru uzņemšanu LFF, lai nodrošinātu sev labvēlīgu balsojumu valdes vēlēšanās. Izskanējis arī, ka vairākas Latvijas izlases spēles, iespējams, bijušas sarunātas, tostarp 2012. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla mačs Atēnās pret Grieķiju (0:1). Papildus tam Kļaviņa izplatītā informācija liecina, ka Latvijas izlases ģērbtuvēs treneri (gan ne pašreizējie) savulaik lietojuši alkoholu.

LFF paziņojusi, ka sava kādreizējā preses sekretāra un kopumā pretrunīgu slavu iemantojušā Krišjāņa Kļaviņa izteikumus nekomentēs. Ko te piebilst – grūti spriest, cik liela daļa Kļaviņa izteiktās kritikas ir pamatota, taču grēksūdzē Indriksonam un viņa sabiedrotajiem noteikti būtu ko pastāstīt. Bet arī paša Kļaviņa šķīstība ir diskutējama. Intervijā viņš atteicies atbildēt, kā nopelna naudu, lai finansētu sporta klubu “Cēsis”, kura dāmu basketbola komanda, piesaistot labas pašmāju un arī ārzemju spēlētājas, kļuvusi par vairākkārtēju Latvijas čempionvienību. Neoficiāla informācija vēsta, ka nauda sarausta totalizatoros. Tas skan ne visai labi, taču totalizatoru spēlēšana pati par sevi nav nekas noziedzīgs un līdz ar to – arī slēpjams. Klusēšana vienmēr rada aizdomas, kuras prasmīgam oponentam nebūs grūti pasniegt sev vēlamā gaismā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+