×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
13. aprīlis, 2016
Drukāt

Kļaviņš un Mežeckis netic tenkām par LFF kongresa kvoruma izgāšanu

mezeckis_klavins

Viens no kandidātiem uz Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amatu gaidāmajās vēlēšanās Krišjānis Kļaviņš netic apkārt klīstošām baumām par iespējamu speciālu Kongresa izgāšanu nepietiekama kvoruma dēļ.
”Esmu šobrīd ticies ar vairāk nekā 60 LFF biedriem, pusi no balsstiesīgajiem, un ne no viena neesmu dzirdējis, ka varētu nepiedalīties Kongresā vai balsot pret abiem kandidātiem,” aģentūrai BNS pauda Kļaviņš, kurš līdz Kongresam 29. aprīlī plāno turpināt tikšanās ar LFF biedriem.
”Mazie biedri [klubi] nav ieinteresēti Kongresa noraušanā,” sacīja Kļaviņš. ”Ir viena cita lieta, kas priecē – visi atbalsta aizklāto balsojumu vēlēšanās.”
”Es domāju, ka kvorums būs un ka no vairāk nekā 100 balsstiesīgajiem ieradīsies vairāk nekā puse, lai Kongress būtu lemttiesīgs,” prognozēja arī LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis. ”Tālāk ir trīs varianti. Ievēl vienu kandidātu, ievēl otru kandidātu, neievēl nevienu un tad rudenī tiek sasaukts Ārkārtas Kongress.”
”Tās ir tenkas, ko cilvēki runā. Kvorumam ir jābūt, taču garantēt to nevar. Cik atceros, tad tikai vienu reizi Kongresā nebija kvoruma – tas iekrita nepiemērotā laikā, turklāt darba dienā un pietrūka 2-3 balsstiesīgo,” atcerējās Mežeckis.
Gadskārtējā LFF Kongresā šogad paredzētas arī organizācijas prezidenta vēlēšanas. Viens kandidāts ir Guntis Indriksons, LFF prezidents kopš 1996. gada, kuram tiek pārmesta ”aizsēdēšanās” amatā, otrs ir Kļaviņš, kādreizējais LFF preses sekretārs, tagadējais SK ”Cēsis” prezidents, kura vārds tiek pieminēts saistībā ar spēļu iznākumu sarunāšanas skandāliem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+