×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
1. marts, 2012
Drukāt

Klintone: Krievijas nespēja sniegt humānās palīdzības plānu Sīrijai ir kaitinoša

hilarija

ASV valsts sekretāre Hilarija Klintone paziņoja, ka Krievijas nespēja sniegt humānās palīdzības plānu Sīrijai, neskatoties uz tās ietekmi uz prezidentu Bašaru al Asadu, ir “satraucoša un kaitinoša”.

“Mēs darām visu iedomājamo, lai ietekmētu krievus un ķīniešus, it īpaši krievus – viņi ir tie, kuriem ir ļoti dziļas, ilgstošas attiecības ar Asada ģimeni, ar Sīriju,” sacīja Klintone. “Viņi turpina pārdot ieročus Sīrijas režīmam.”

“Mēs zinām, ja mēs varam pārliecināt viņus strādāt ar mums, vismaz humānajos jautājumos, viņiem būs tāda pieeja Asadam, kāda nav gandrīz nevienam, vismaz nevienam Rietumos,” pārstāvju palātas ārlietu komitejā paziņoja Klintone. “Tā ir ļoti satraucoša un kaitinoša situācija, jo krievi turpina teikt, ak, viņi ir par humāno palīdzību, taču nav snieguši nekādu plānu, uz kuru parakstītos Asads. Varbūt pēc gaidāmajām vēlēšanām viņi būs spējīgi koncentrēties uz Sīrijas humāno situāciju, kas prasa tik daudz dzīvību un ciešanu.”

Tā kā Vašingtona negrasās gaidīt, kad krievi būs gatavi sniegt palīdzību, ASV meklē citus veidus, kā piegādāt palīdzību Sīrijas tautai, kuri ar režīma represijām dzīvo jau 11 mēnešus, norādīja Klintone. “Tā ir šausmīga krīze, kas prasa visas pasaules uzmanību,” viņa sacīja. “Es ceru, ka Krievija nāks un strādās ar mums, lai to atrisinātu.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+