×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
25. oktobris, 2012
Drukāt

Klintone nolēmusi pēc vēlēšanām neturpināt darbu valsts sekretāres amatā

Foto - AFPFoto - AFP

Pašreizējā ASV valsts sekretāre Hilarija Klintone stingri nolēmusi aiziet no valsts sekretāres amata arī gadījumā, ja 6.novembrī gaidāmajās vēlēšanās tiks pārvēlēts pašreizējais Baltā nama saimnieks Baraks Obama, apstiprināja pats Obama.

“Viņa ir paveikusi vienreizēju darbu. Viņa ir smagi strādājusi,” Obama izteicās telekanāla NBC raidījumā “Tonight Show”. Klintone tiek uzskatīta par vienu no visprofesionālākajām un sabiedrības atbalstītākajām Obamas administrācijas loceklēm. “Viņa ir paveikusi lielisku darbu. Es ļoti vēlētos, lai viņa paliktu,” sacīja Obama, vienlaikus gan piebilstot, ka saprot, kāpēc Klintone nolēmusi neturpināt darbu. “Es pieļauju, ka viņa vēlas vairāk laika pavadīt ar savu ģimeni.”

Klintone šomēnes uzņēmās atbildību par Bengāzī traģēdiju, kur pagājušajā mēnesī ekstrēmistu uzbrukumā Savienoto Valstu konsulātam tika nogalināti četri amerikāņu diplomāti. Šāds Klintones solis tiek uzskatīts par milzīgu atbalstu Obamam viņa priekšvēlēšanu kampaņā pirms gaidāmajām vēlēšanām, kurās tiek prognozēta ārkārtīgi sīva cīņa. Lībijas austrumos pieredzētais asiņainais uzbrukums kļuvis par vienu no Savienoto Valstu prezidenta vēlēšanu kampaņas debašu tematiem, un Obama šajā jautājumā saņēmis krietnu devu kritikas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+