×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
9. novembris, 2016
Drukāt

Klintone piedāvā strādāt ar Trampu un vēl viņam sekmes

Foto - REUTERS/LETAFoto - REUTERS/LETA

ASV demokrātu Baltā nama kandidāte Hilarija Klintone, pirmo reizi publiski uzstājoties pēc prezidenta vēlēšanām, solīja strādāt kopā ar Savienoto Valstu prezidenta amatā ievēlēto Donaldu Trampu, kā arī mudināja demokrātus dot viņam iespēju vadīt dziļi sašķelto valsti.

“Aizvadītajā naktī es apsveicu Donaldu Trampu un piedāvāju strādāt ar viņu mūsu valsts labā,” vēršoties pie atbalstītājiem un aizturēdama asaras, sacīja Klintone.

“Es ceru, ka viņš būs sekmīgs prezidents visiem amerikāņiem.”

“Mēs esam redzējuši, ka mūsu valsts ir sašķelta vēl dziļāk, nekā mēs to domājām,” viņa atzina. “Donalds Tramps būs mūsu prezidents. Mums ir pienākums būt pret viņu atvērtiem un dot iespēju vadīt.”

“Tas nav rezultāts, kādu mēs vēlējāmies. Man ir žēl, ka mēs neuzvarējām šajās vēlēšanās to vērtību dēļ, kas mums ir kopīgas, un vīzijas dēļ, kas mums ir mūsu valstij,” sacīja Klintone.

“Es vēlos, lai jūs atcerētos – šī kampaņa nekad nav bijusi par vienu cilvēku un pat ne par vienām vēlēšanām. Tā bija par valsti, kuru mēs mīlam.”

Jaunais Savienoto Valstu prezidents tiks inaugurēts 20.janvārī, valsts galvas amatā nomainot demokrātu Baraku Obamu, kurš bijis prezidents divus termiņus kopš 2009.gada.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+