×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
20. oktobris, 2016
Drukāt

Klintone pret Trampu: Asās debates Lasvegasā (5)

REUTERSREUTERS

ASV demokrātu Baltā nama kandidāte Hilarija Klintone trešdienas vakarā debatēs ar republikāņu kandidātu Donaldu Trampu brīdināja, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins atbalsta Trampu cīņā par Balto namu tāpēc, ka Tramps kā ASV prezidents būtu Putina “marionete”.

REUTERSREUTERS

Asajās debatēs Lasvegasā Klintone atsaucās uz ASV izlūkdienestu ziņojumiem, ka pret viņas partiju un vēlēšanu kampaņu tikuši vērsti Krievijas kiberuzbrukumi, un pieprasīja, lai Tramps nosodītu šos uzbrukumus.

“Viņi ir ielauzušies amerikāņu interneta vietnēs, amerikāņu privātpersonu un institūciju kontos,” paziņoja Klintone.

“Tad viņi ir nodevuši šo informāciju vietnei “WikiLeaks” ar mērķi ievietot to internetā,” viņa sacīja.

Tramps noraidīja šos izlūkdienestu ziņojumus un paziņoja, ka “mūsu valstij nav ne jausmas” par šādiem kiberuzbrukumiem.

Republikāņu kandidāts arī sacīja, ka viņam varētu būt labākas attiecības ar Maskavu nekā Klintonei tāpēc, ka, “Putinam, spriežot pēc visa, ko redzu, nav nekāda respekta pret šo personu”.

Klintone uz to asi atbildēja: “Tiešām, tas ir tāpēc, ka viņš (Putins) labāk gribētu marioneti Savienoto Valstu prezidenta amatā.”

“Nekādu marioneti. Jūs esat marionete,” atcirta Tramps.

“Ir pavisam skaidrs, ka jūs neatzīsiet to, ka Krievija ir iesaistījusies kiberuzbrukumos pret ASV,” turpināja Klintone.

“[Jūs neatzīsiet,] ka esat veicinājis spiegošanu pret mūsu tautu. Ka esat gatavs paust Putina uzskatus, pieņemt viņa vēlmju sarakstu, sagraut NATO, darīt visu, ko vien viņš grib,” sacīja Klintone.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Anniņa iz Kermeirm Atbildēt

  Holerijas Mauku mājas saimniece pazaudēja Trumpim. Trumpis vienmēr trumpē, muļķi. Vai tu nezināji?

 2. Vai vecuma vaina Klintonietei? Hilarija piemirsusi Putina dotos pus miljona dolārus, par Bilīša uzruniņu Maskavā. Sakarā, ar amerikāņu urāna 20% liela krājuma izpārdošanu krieviem.
  Jā. Vecenei atmiņa vairs laikam nedarbojās. Pēc tam kad naudiņa iebāzta kabatā. Vot, ku forši. Kas par naudu runā. Kad tā nonākusi Klintonu fondā. Kā caurā maisā. Kur jauks liktenis “kukulīšiem”, īpaši Hilarijai dotiem kukulīšiem !!!

 3. Vai vecuma vaina Klintonietei? Hilarija piemirsusi Putina dotos pus miljona dolārus, par Bilīša uzruniņu Maskavā. Sakarā, ar amerikāņu urāna 20% liela krājuma izpārdošanu krieviem.
  Jā. Vecenei atmiņa vairs laikam nedarbojās. Pēc tam kad naudiņa iebāzta kabatā. Vot, ku forši. Kas par naudu runā. Kad tā nonākusi Klintonu fondā. Kā caurā maisā. Kur jauks liktenis “kukulīšiem”, īpaši Hilarijai dotiem kukulīšiem !!!

 4. Hilarija piemirsusi Putina dotos pus miljona dolāru, par Bilīša runiņu Maskavā. Sakarā, ar amerikāņu urāna 20% liela krājuma izpārdošanu krieviem. Jā. Vecenei atmiņa vairs nedarbojās. Kas par naudu runā.

 5. Ko lai saka, ņēmot vērā pilnīgi pierādīto faktu, ka lielais brālis aiz okeāna noklausās pat Merkeles telefonu,.,
  Šķiet, notiek divu pasauļu sadursme.
  Te no vienas puses ir aukstasinīga profesinonāla politiķe, kura domā tikai par savu karjeru politikā, kurai svešas jebkuras emocijas, un kura nezin kapēc, bet tak ne jau aiz mīlestibas, joprojām dzivo kopā ar personu, kas kādreiz nācijas priekšā mēģināja attīstīt jaunu teoriju par to, kas ir sekss darba vietā.Kura izsakās vispārēji un miglaini par eksistenciālām tēmām, ko mūsu dienās atzīmē kā politisku kompetenci, un ļoti apvainojoši pret konkrētām personām, jo nedzīvojam vairs dialogu, bet gan kulaku rādīšanas un apsaukāšanās laikos, kas tiek atzīmēta ka sevišķi izcila politiska kompetence.
  Un no otras puses cilvēks ar savam vājībām kā visi mēs, bet kurš runā to, ko daudzi cilvēki domā.
  Tagad tādus pieņemts apsaikāt par populistiem, Eiropā par labējiem radikāļiem, vai tuvāk austrumiem- paši ziniet kā….
  Kā tur bija ar to tautas balsi?
  Ak, tas jau vairs nav svarīgi.
  Galvenais, ka Dievs šim laikam dāvinājis Putinu šausmīgo,
  Visvareno, kurš manipulē pat Amerikas vēlēšanu rezultātus pēc savas gaumes. Kurš uzsāk visus karus un bombardē visus mierīgos iedzīvotājus. Kurš izraisa bēgļu plūsmas un globālo sasilšanu. Kurš vainīgs pilnīgi pie visa.
  Lūk tēma visvarenākās pasaules lielvalsts prezidenta vēlēšanu kampaņā– kurš no abiem ir Putina marionete, ja abi rāda ar pirkstu uz otru. Kāds bija tas teiciens- viena no mums ir traka, bet es tā neesmu?
  Ak nabaga Putins, bez kura pat Amerika pie jauna prezidenta netiek!
  Bet ne vārda par to, ka 80 miljoni iedzīvotāju šajā valstī, un tas ir laikam, kaut kur ceturtā daļā, dzīvo no valsts izdalītas pārtikas.
  Vai Hilerijas bļāviens pec bagāto ( kuriem bagātība tik šausmīgi netaisni no vecākiem mantota vai nopelnīta, atškirībā viņas nabaga ģimenes) aptīrīšana viņas utopisko projektu realizācijai neatgādina saukli – ekspropriēt ekspropriatorus? Hmm.., kaut kā ļoti populistiski…
  Lai vai kā, cirks. Atdievu rietumu civilizācija, zemāk vairs nav kur krist.
  Šķiet, iet sacensība par to, kurš varēs pielikt punktu šai dziesmai.

Draugiem Facebook Twitter Google+