×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
6. marts, 2014
Drukāt

Klintone salīdzina Putinu ar Hitleru (6)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV bijusī valsts sekretāre Hilarija Klintone paziņojusi, ka Krievijas prezidenta Vladimira Putina darbības ir līdzīgas tām, ko nacistiskās Vācijas līderis Ādolfs Hitlers piekopa pagājušā gadsmita trīsdesmito gadu beigās, ziņo ASV mediji.

“Putina vēlme aizsargāt krievu minoritāti Ukrainā atgādina Hitlera rīcību, kad viņš mēģināja aizsargāt vāciešus, kas nedzīvoja Vācija,” sacīja Klintone. “Tas ir tas, ko Hitlers darīja trīsdesmitajos gados. Hitlers nemitīgi runāja par to, ka etniskie vācieši vai vācu izcelsmes cilvēki, kuri dzīvoja Čehoslovākijā, Rumānijā vai citviet, netiek pareizi aprūpēti. Viņš sacīja, ka viņam ir jādodas viņus aizsargāt.”

Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs šodien paziņoja, ka tiks atvieglota kārtība, kādā cilvēks varēs iegūt Krievijas pilsonību. “Krievijas pilsonību paātrinātā kārtībā varēs iegūt personas, kurām ir krievu valodas zināšanas un kuras dzīvo bijušās PSRS un bijušās Krievijas impērijas teritorijās. Termiņš lēmuma pieņemšnai par pilsonības piešķiršanu šīs kategorijas personām būs trīs mēneši. Protams, tas notiks ar noteikumu, ja persona atteiksies no citas valsts pilsonības,” skaidroja Medvedevs. “Pilsonības pretendentu krievu valodas zināšanas tiks pārbaudītas. Tie, kuri sekmīgi izturēs šo pārbaudījumu, saņems īpašas vīzas iebraukšanai Krievijā. Viņi varēs noformēt dzīvesvietu, apejot pagaidu uzturēšanās atļaujas posmu.”

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Nacistu mēsls ar padomju pērtiķa smadzenēm!

  2. Jā līdzība ir, bet cienījamie kungi un dāmas vai esat ievērojuši radikālu atšķirību. Hitlers atklāti pateica ko un kā darīs-Putins nodarbojas ar demogoģiju. Putina plāni skaidri-Pasaules iekarošana.Gan jau arčils kļūdīsies!

  3. Kapec Eiropas valstis un USA nesaprota, ka prieks Putina tas ir tikai sakums. Uz visiem siem
    sanktioniem vins tikai smejas.

  4. putin turies,mes tev palidzsim

  5. ak tad slepkavai Hitlārijai arī šeit kas sakāms?

Draugiem Facebook Twitter Google+