×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
4. septembris, 2013
Drukāt

Klīvlendas maniaks cietuma kamerā atrasts miris

LETA/AFPLETA/AFP

ASV Ohaio štata Klīvlendas iedzīvotājs Ariels Kastro, kuram par trīs sieviešu turēšanu gūstā desmit gadu garumā pagājušajā mēnesī tika piespriests mūža ieslodzījums, otrdienas vakarā atrasts cietuma kamerā miris, vēsta telekanāls CBS.

53 gadus vecais Kastro atrasts pakāries. Cietuma darbinieki neveiksmīgi mēģinājuši viņu atdzīvināt, teikts Ohaio štata Labošanas darbu departamenta paziņojumā.

1.augustā, kad tiesā tika nolasīts spriedums, Kastro skaidroja, ka nav ļauns, bet gan apsēsts ar seksu. “Es neesmu monstrs, es esmu slims,” sacīja Kastro.

Tiesa atzina Kastro vainu 977 apsūdzības punktos, arī par vairākkārtējiem izvarošanas gadījumiem, kā arī par embrija nonāvēšanu, kas noticis, piekaujot sievieti, kura tobrīd gaidījusi bērnu. Neraugoties uz to, Kastro skaidroja, ka nav vardarbīgs cilvēks.

Kasto sacīja, ka viņš pats, būdams bērns, ticis seksuāli izmantots, bet līdz ar gadiem kļuvis apsēsts ar seksu, ieguvis atkarību no pornogrāfijas un nepārvaramu tieksmi onanēt.

Viņš nav plānojis nolaupīt trīs sievietes, bet rīkojies, impulsu vadīts.

“Es neesmu monstrs. Es esmu normāls cilvēks. Es vienīgi esmu slims. Man ir atkarība, tāpat kā alkoholiķim ir atkarība,” skaidroja Kastro.

Jau ziņots, ka ASV 6.maijā tika atrastas trīs sievietes – 23, 27 un 32 gadus vecas -, kuras pazuda pirms aptuveni desmit gadiem un visu šo laiku tika turētas gūstā kādā mājā Klīvlendā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+