Latvijā
Kriminālziņas

Kluba “75D” vadība pastāsta par policijas vizīti un notikušo laupīšanu2


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Ieva Čīka/LETA

Nedēļas sākumā Rīgas centrā džentlmeņu klubā “75D”, kas atrodas Rīgas centrā, notikusi vērienīga laupīšana grupā. Noziedzīgais grupējums, izmantojot iepriekš izstrādātu rīcības plānu, ar draudiem piespieda atvērt seifu, prom aiznesot vairākus tūkstošus eiro un nodarot smagus miesas bojājumus kluba direktoram, kurš joprojām hospitalizācijā slimnīcā,

Kā ziņo kluba īpašniece Karīna Mihalkina, divi vīrieši un jauna sieviete klubu “75D” apmeklēja kā viesi, neviešot aizdomas par saviem noziedzīgajiem plāniem. Vakara gaitā kompānija izteikusi sūdzības par it kā nozagtu mobilu telefonu un pieprasījuši kluba vadību ielaist telpā, kurā izvietota centrālā video novērošanas sistēma, lai noskatītos atpūtas vietā veiktos video ierakstus, lai identificētu zagli.

“Acīmredzot noziedznieki bija savlaicīgi veikuši izpētes pasākumus, zinot, ka kluba seifs glabājas direktora kabinetā, kurā pieejama centrālais novērošanas video ierakstu panelis, tādēļ brīdī, kad kompānija bija ielaista telpā, direktors tika sagrābts un piekauts, nodarot smagus miesas bojājumus, un no seifa tika paņemti vairāki tūkstoši eiro,” atklāj kluba īpašniece.

Klubā šobrīd ir nodrošināti papildus apsardzes pasākumi.

Džentlmeņu klubs “75D” Elizabetes ielā darbojas no šā gada 11. maija.

LA.lv