Latvijā
Sabiedrība

Kļūmes dēļ “Rimi” izdod čekus ar informāciju par laimētu televizoru 0

Foto LETA

Sistēmas tehnisko iemeslu dēļ daļai pircēju vairākos “Rimi” veikalos izdoti čeki, kuros vēstīts, ka viņi ir laimējuši televizoru, stāsta SIA “Rimi Latvia” pārstāve Inga Bite.

Tehniskā kļūme vairākos “Rimi” veikalos bijusi vakar, 14.martā.

“Sistēmas tehnisko iemeslu dēļ vakar, 14.martā uz īsu brīdi, daļai pircēju automātiski dažādos Rimi veikalos uz čeka parādījās kļūdaina informācija par loterijā laimētu televizoru, aicinot sazināties ar mūsu klientu centru. Konstatējot tehnisko kļūmi, veicām izmaiņas sistēmā, un kļūme tika novērsta, savukārt daļa pircēju pēc čeka saņemšanas sazinājās ar mūsu klientu centru, lai precizētu čekā norādīto informāciju,” norāda Bite.

Patlaban uzņēmums ir veicis nepieciešamās pārbaudes un darbības, lai nākotnē šādas kļūdas vairs neatkārtotos. Konkrētā loterija, kuras balvas bija sadzīves tehnika, tai skaitā televizori, norisinājās pagājušā gada nogalē, atzīmē Bite.

Saistītie raksti

“Rimi Latvia” 2015.gadā strādāja ar 785,281 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 6% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 16% un sasniedza 27,427 miljonus eiro.

“Rimi Latvia” vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas mazumtirdzniecības koncernam “ICA Gruppen” piederošais “Rimi Baltic”. Pašlaik “Rimi Latvia” tīklā ir 119 trīs formātu veikali: 31 “Rimi” hipermārkets, 44 “Rimi” lielveikali un 44 zemo cenu veikali “Supernetto”. “Rimi” un “Supernetto” veikali darbojas 28 Latvijas pilsētās.

LA.lv