×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
29. septembris, 2014
Drukāt

Klūnija jaunās sievas kāzu kleitu tur noslēpumā

Foto: AFPFoto: AFP

Visu Venēcijas iedzīvotāju un viesu acis svētdien bija pievērstas 53 gadus vecā Holivudas aktiera Džordža Klūnija un viņa līgavas, 36 gadus vecās libāniešu izcelsmes britu advokātes Amalas Alamudinas kāzām. Tomēr pašu galveno – līgavas kāzu kleitu – nav redzējis neviens, izņemot kāzu visus, raksta ārzemju portāli.

Jaunlaulātajiem tuvi avoti liecina, ka līgavas kleitu veidojusi Aleksandra Makkvīna modes nama (tā paša, kas 2011. gadā šuva kāzu kleitu Lielbritānijas prinča Viljama sievai Keitai Midltonei) tērpu dizainere Sāra Bērtona.

Tiek pieļauts, ka līgavas foto kāzu kleitā pārdoti žurnālam “Vogue”, un ieņēmumi par tiem tiks ziedoti pāra labdarības iecerēm. Runā, ka kāzu ceremonijā esot bijuši aizliegti mobilie telefoni un planšetes, nemaz jau nerunājot par fotoaparātiem, lai fotogrāfijas netiktu nopludinātas priekšlaikus.

Tā kā kāzu kleita nav aplūkojama, saprotamu interesi izraisījušas “pirms” un “pēc” ceremonijas kleitas.

No mērijas Amala Klūnija iznāca Aleksandra Makkvīna modesnama veidotā baltā garpiedurkņu mežģīņu kleitā, lai uzsvērtu kāzu noskaņas, ar sarkanu puķu rotājumiem un Klūnija jaunajai sievai iecienīto griezumu, kas atklāj viņas slaidās kājas. Savukārt Klūnijs savai jaunajai sievai nodrošināja elegantu fonu gaišpelēkā Armani uzvalkā.

Pirms kāzām Amala Alamudīna pa Venēciju pastaigājās elegantā melnbaltu svītrotā Dolce&Gabana kleitā, bet kāzu mēģinājumā bija tērpusies garā, elegantā sarkanmelnā kleitā – atkal ar augstāku priekšējo malu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+