Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
5. jūnijs, 2014
Drukāt

“Klusajā” Jūrmalā – jauns māksliniecisks objekts

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pie Jūrmalas senākā nepārtraukti strādājošā restorāna “Neptūns” rīko paplašināšanās svinības, kurās kopā ar Jūrmalā pazīstamām kultūras un politikas personībām atklāts vācu mākslinieka Norberta Folberga radītais mākslas darbs – Neptūna skulptūra

Neptūna statuja atrodas pie vēsturiskās restorāna “Neptūns” ēkas Jaunķemeros, kas būvēta 1968. gadā, pieredzējusi varas maiņas un vairākas apmeklētāju paaudzes.

Restorāna “Neptūns” direktore Dace Dinsdorfa uzskata, ka ir svarīgi attīstīt arī Jūrmalas kluso daļu, lai mazinātu sezonalitāti, tādēļ sola, ka restorāns turpinās organizēt koncertu vakarus un bērnu rītus.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+