×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
2. marts, 2014
Drukāt

Kluss sākums Katarā

mxgp.commxgp.com

Pasaules čempionāta motokrosā pirmajā posmā Katarā augstvērtīgāko rezultātu no latviešiem sasniedza Matīss Karro, MXGP klasē izcīnot 19. vietu.

Tas gan noteikti ir zemāk, kā cerēja pats Matīss un viņa līdzjutēji. Diemžēl jau sezonas pirmajā braucienā pievīla tehnika, apklusa motocikla motors un sezona sākta ar nulli rezultātu tabulā. Otraā brauciena sākumā Karro parādīja, ko no viņa šosezon varam gaidīt, deviņus apļus jeb apmēram pusi brauciena turoties labāko desmitniekā. Tomēr pēc kādas kļūdas atkrita uz 15. vietu un tajā arī pabeidza braucienu. Ar sešiem punktiem Karro posmā 19. vietā.

Augusts Justs pirmajā braucienā izstājās, otrajā nestartēja un bija viens no diviem sportistiem, kas Katarā palika bez punktiem. Iespējas bija, jo tālo ceļu bija mērojuši tikai 24 sportisti.

MX2 klasē Roberts Justs pirmajā braucienā ierindojās 17. vietā, otrajā tika klasificēts pēdējā 22. pozīcijā, kopā četri punkti un 20. vieta. Pasaules čempionātā sievietēm Samanta Josta izcīnīja 19. vietu, apsteidzot divas konkurentes.

MXGP klasē par pirmā posma uzvarētāju kļuva francūzis Gautjē Pulins, MX2 klasē pasaules čempions holandietis Džefrijs Herlings. Nākamais posms pēc nedēļas Si Račas trasē Taizemē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+