×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
3. jūlijs, 2016
Drukāt

Kļūsti par brīnumdari! Dienas iedvesma kopā ar maiju kalendāru

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Dienas iedvesma kopā ar maiju kalendāru

Diena, kad kļūt par brīnumdari. 8 Chuwen

Šodienas radošā dzirksts iegūst neatkarību un pašpietiekamību. Nebrīnieties, ka vēlaties paveikt kaut ko pilnīgi pa savam!

Šīs dienas enerģija ir gandrīz maģiska. Tā spēj piepildīt jūsu vēlēšanās, bet tikai tādas vēlēšanās, kas neietekmē citus.

Mūsu domām un vēlmēm ir spēks, kas ļauj tām sasniegt pasaules ausis, lai visi sadotos rokās, un realizētos tieši tava vēlme.

Šī ir īstā diena pievērsties iesīkstējušām problēmām, kurām nezināt risinājumus, jo tieši šodiena paver savdabīgas durvis, kurās dzīvo idejas un risinājumi, kas citās dienās nebūt nav ieraugāmi.

Tādā dienā, kad brīnumi ir tik pieejami, var nonākt līdz situācijai, ka tas, ko mēs uzskatījām par īstu, tāds nemaz nav.

Mūsu robežas un uzskati šodien var šūpoties. Ieraugot brīnumu, ir grūti paturēt pragmatisku skatījumu. Ja mēs piedzīvojam to, kas neatbilst mūsu pārliecībai, mums jāsāk vērtēt, cik tā ir atbilstoša realitātei.

Visas shēmas un pārliecības šodien šūposies. Tāpēc jūs paši variet izvēlēties – vai nu turēties pie saviem uzskatiem, vai pašiem ļauties brīnumu radīšanai!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+