×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
19. aprīlis, 2016
Drukāt

Kļūsti par slepeno pircēju – ieraugi “Mājas Viesi” un laimē balvas!

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Pateicībā "Narvessen" kioska vadītājai Intai Valkovskai dāvinām mūsu sadarbības partnera sarūpētu aromātu "BOSS Jour Pour Femme".

Vai zini, kas ir slepenais pircējs? Cilvēks, kas palīdz izvērtēt mārketinga efektivitāti. Kad esi izveidojis kvalitatīvu produktu, ne mazāk svarīgi ir to arī pārdot. Ir zināms, ka labāk tiek pirkts tas, ko vieglāk ieraudzīt. Tāpēc mēs, “Mājas Viesa” kolektīvs, nolēmām iejusties slepenā pircēja ādā un vairākus mēnešus pa ceļam uz darbu, komandējumos ārpus Rīgas vai dodoties brīvdienu izbraukumos, neaizmirsām ielūkoties preses izdevumu kioskos vai pārdošanas stendos, lai atklātu, kur un kā mūsu žurnāls tiek eksponēts. Apkopojot un izvērtējot novērojumus, par absolūto uzvarētāju esam atzinuši “Narvesen” kiosku Rīgā uz Valdemāra un Sporta ielas stūra.

Pateicībā tā vadītājai Intai Valkovskai dāvinām mūsu sadarbības partnera sarūpētu aromātu “BOSS Jour Pour Femme”.

Un tagad mēs aicinām tevi, uzticamais lasītāj, kļūt par mūsu slepeno pircēju. Ielūkojies “Narvesen” kioskos vai preses izdevumu pārdošanas stendos! Ja “Mājas Viesis” eksponēts labi redzamā vietā, nofotografē to un atsūti mums elektroniski mv@la.lv vai pa pastu “Mājas Viesis”, Dzirnavu iela 21, Rīga, LV- 1010. Ja nevari ieraudzīt “Mājas Viesi”, arī sūti mums ziņu. Parole – “Slepenais pircējs”.

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Rezultātus apkoposim un paziņosim 8. jūnija numurā. Četru interesantāko vēstuļu autorus gaida balvas no “Wella Professionals” – matu kopšanas līnijas “Elements” komplekti (šampūns, kondicionieris un maska), bet divu labāko kiosku vadītājus – “Hugo Boss” aromāti.

Paliec kopā ar mums – uzticība attaisnojas!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+