×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
11. oktobris, 2013
Drukāt

Kļūsti viedāks – kopā ar “Mājas Viesi”!


Ludza_MV10

Pirms pāris nedēļām mēs, “Mājas Viesa” veidotāji – Dace Terzena, Andris Tiļļa un Daiga Čirkste – Ludzā 12. Grāmatu svētkos tikāmies ar saviem lasītājiem. Šo rindu autore atļāvās izmantot klātesošo auditoriju testa jautājumam, lai taptu šī redaktora uzruna jums, “Mājas Viesa” uzticamā atbalsta un domubiedru komanda!


 

Jautājums šķietami pavisam vienkāršs: kāpēc šolaik, kad bez pārtraukuma iespējams atrasties informācijas straumē, izmantojot visdažādākos datu nesējus, tomēr ir vērts abonēt un lasīt žurnālus drukātā versijā? Kāpēc ir vērts abonēt un lasīt tieši “Mājas Viesi”? Ludzāniešu atbildes bija dažādas – drukāts izdevums ir draudzīgāks acīm nekā datora u. c. ekrāni; žurnālu ir patīkami šķirstīt; var nesteidzīgi izsekot rakstā paustajai domai, atgriezties pie rindām, kas uzrunājušas īpaši…

Mana versija ir šāda: elektroniskajā vidē, pie datora vai kāda cita ekrāna mēs neviļus cenšamies aptvert pēc iespējas vairāk informācijas, nepalaist garām jaunumus, slīdam pa vietnēm un interneta lapām, mēs it kā esam visur, bet tā īsti – nekur… Un, kamēr slīdam, putekļos sairst mūsu laiks. Lai dzīvo tehnoloģijas, arī “Mājas Viesis”, protams, ir sasniedzams gan sociālajos tīklos, gan mājas lapā la.lv, bet! Esmu cieši pārliecināta – kad paņemam rokās žurnālu, kad lasīšanai sagatavojamies kā rituālam – ar kafijas vai tējas tasi pa rokai, kad iedziļināmies rakstā no sākuma līdz beigām, mēs patiešām veltām laiku sev, savam garam, savam prātam un jūtām. Mēs dāvājam sev iespēju arī šādi kaut mazu brīdi dienā veidot iekšējo labsajūtu, izjust dzīvi kā plūdumu, nevis ņirbošu, saraustītu bildīšu virkni. “Mājas Viesa” uzticamie lasītāji zina – tā allaž ir bijis līdz šim. Jaunpienācējiem solām – tā būs arī turpmāk! Izlasiet, piemēram, šodienas “Mājas Viesī” jaunajā rubrikā “Mana dzīve” žurnālistes Ilzes Vītolas un Dailes teātra aktrises Ilzes Vazdikas kopdarbībā tapušo vēstījumu par mākslinieces pieredzēto – gan uz skatuves, gan ārpus tās! Izlasiet, un jūs pārliecināsieties, ka tā nav “ātrā uzkoda”! Turpmāk šādus pamatīgus sabiedrībā novērtētu personību dzīvesstāstus varēsiet baudīt katrā “Mājas Viesa” numurā. Arī citās žurnāla sadaļās publicētie raksti, īpaši vēstures un zinātnes tematiem veltītie, neapšaubāmi ir “ilgspēlējoša” vērtība. Tādas atradīsiet arī jaunajās rubrikās “Skaties dabā” un “Attiecību skola” – pēdējo varēsiet lasīt, jau sākot ar decembri.

Pie vērtībām turēsimies. Tāpēc noteikti pagodināsim arī “ilgspēlējošus” un uzticamus lasītājus – “Mājas Viesa” zelta fondu. Tie, kuri “Mājas Viesi” abonēs visam nākamajam gadam, varēs piedalīties loterijā par tiešām vērtīgām balvām!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+