Kultūra
Kultūrpolitika

KM izsludina līdzfinansējuma konkursu ES atbalstītiem projektiem0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Ieva Čīka/LETA

Kultūras ministrija ir izsludinājusi konkursu līdzfinansējuma saņemšanai projektiem, kuri jau ir saņēmuši vai plāno saņemt atbalstu Eiropas Savienības programmās: „Radošā Eiropa” (2014-2020), „Eiropa Pilsoņiem” (2014–2020), „Tiesības, vienlīdzība un pilsonība” (2014–2020) un citos Eiropas Komisijas, starptautisko organizāciju vai ārvalstu fondos sabiedrības integrācijas un pilsoniskās sabiedrības jomā, vēsta ministrija.

Projektus konkursā var pieteikt juridiskās personas (t.sk. biedrības un nodibinājumi), komercsabiedrības un valsts iestādes, kas kā vadošais vai atbalsta partneris jau īsteno projektus minēto ES atbalsta programmu ietvaros.

Kopējais pieejamais valsts budžeta līdzfinansējums šajā konkursā ir 190 780 eiro, bet vienam projektam vienā kārtā pieejams līdzfinansējums līdz pat 15 000 eiro. Pieteikumi līdzfinansējuma saņemšanai Kultūras ministrijā jāiesniedz līdz šī gada 9. augustam.

Iesniegtos projektu pieteikumus vērtēs Kultūras ministrijas izveidota vērtēšanas komisija, ņemot vērā šādus kritērijus – projekta pieteikuma kvalitāte, Latvijā notiekošo aktivitāšu īpatsvars starptautiskajā projektā, Latvijas organizāciju statuss projektā, projekta mērķu atbilstība Latvijas kultūrpolitikas un sabiedrības integrācijas prioritātēm un projekta publicitātes plāns.

LA.lv