×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
1. jūnijs, 2015
Drukāt

KM meklē diasporas mākslas speciālistu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Cēsīs šobrīd darbojas Latvijā vienīgā pastāvīgā trimdas mākslas eksponēšanas vieta - Pasaules latviešu mākslas centrs.

Kultūras ministrija (KM) konkursā meklē kompetentu un pieredzējušu personu, ar kuru noslēgt līdzdarbības līgumu “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu latviešu diasporas mākslas saglabāšanai un izstādīšanai Latvijā”, liecina informācija KM mājaslapā.

Pretendenta uzdevums būtu sekmēt diasporas profesionālās mākslas saglabāšanu un pieejamību Latvijā, nodrošinot pastāvīgu latviešu diasporas mākslinieku oriģināldarbu kolekciju pieejamību Latvijā, tai skaitā kolekciju transportēšanu, glabāšanu un izstādīšanu sabiedrībai pieejamās un mākslas darbu uzglabāšanai un izstādīšanai piemērotās telpās vismaz piecas dienas nedēļā pilsētā ar bagātu kultūras mantojumu.

Paredzēts, ka konkursa uzvarētājs arī veicina sabiedrības izglītošanu un informēšanu par latviešu diasporas mākslu, tostarp latviešu diasporas mākslas attīstību un atzītiem māksliniekiem.

Maksimālā līgumcena par pārvaldes uzdevumu veikšanu ir 8000 eiro. Līgums tiks slēgts par darbu līdz 30. novembrim.

Pieteikumā jāiekļauj informācija par pretendentu, informācija, kas apliecina pretendenta spēju un kompetenci veikt valsts pārvaldes uzdevumus, pievienojot pamatojošos dokumentus, kā arī līdzdarbības līguma cena, norādot arī valsts pārvaldes uzdevumu īstenošanai nepieciešamās administratīvās izmaksas, kas nepārsniedz 20% no līdzdarbības līguma cenas.

Pieteikums jāiesniedz KM līdz 25. jūnijam, nogādājot to personīgi KM Dokumentu pārvaldības nodaļā vai nosūtot pa pastu uz K.Valdemāra ielu 11a, Rīgā, LV-1364. Sūtot pa pastu, pasta zīmogam jābūt uzspiestam līdz 25. jūnijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+