×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
8. decembris, 2017
Drukāt

KM valsts sekretārs Sandis Voldiņš gada beigās aiziet no darba (1)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

KM valsts sekretārs Sandis Voldiņš.

Kultūras ministrijas (KM) valsts sekretārs Sandis Voldiņš līdz gada beigām pēc paša vēlēšanās atstās amatu, aģentūrai LETA apstiprināja KM sabiedrisko attiecību vadītāja Lita Kokale.

Viņa skaidroja, ka Voldiņš personisku iemeslu dēļ nolēmis atstāt amatu pēc paša vēlēšanās. Voldiņa pēdējā darba diena KM valsts sekretāra amatā būs 29.decembris.

Voldiņš aģentūrai LETA sacīja, ka šobrīd viņam nav konkrētu turpmāko profesionālo plānu, tai vietā viņš vēlas atvēlēt sev brīvo laiku.

Taujāts par paveikto valsts sekretāra amatā, Voldiņš atminējās 2014.gadā vairākas līdz tam vēl neatrisinātas problēmas, kas bijušas ievilkušās daudzu gadu garumā. “Rīgā bija vairāk objekti un procesi – visi prasīja par Daugavas stadionu, Mežaparka lielo estrādi un muzejiem. Ar projektu virzību ministrijai ir gājis labi,” skaidroja Voldiņš. Kā paveikto viņš izcēla arī radošo personu atbalsta programmas izstrādāšanu un ieviešanu, kas, pēc viņa domām, kultūras nozarei kopumā nāks par labu.

Tāpat kā būtisku viņš minēja darbu pie kultūras nozares darbinieku atalgojuma pieauguma un nozarei svarīgu jautājumu nostiprināšanu Nacionālajā attīstības plānā.

Voldiņš KM ar pārtraukumiem strādājis kopš 2000.gada, pildot autortiesību un blakustiesību nodaļas speciālista, parlamentārā sekretāra, valsts sekretāra padomnieka un valsts sekretāra amata pienākumus. Starp amatiem KM, bijis autortiesību aizsardzības organizācijas “Business Software Alliance Latvijas Komiteja” valdes loceklis, Nacionālā kino centra juriskonsults, Valsts kancelejas juriskonsults, kā arī uzņēmuma SIA “Ius Consult” valdes loceklis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu jau Melbārde novedusi arī tos, kas viņas vārdā gājuši un krituši?

Draugiem Facebook Twitter Google+