Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
20. novembris, 2016
Drukāt

KNAB administratīvi soda Ilūkstes novada domes priekšsēdētāju (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) par valsts amatpersonai noteikto amata savienošanas un komercdarbības ierobežojumu pārkāpšanu piemērojis 250 eiro sodu Ilūkstes novada domes priekšsēdētājam Stefanam Rāznam, aģentūra LETA noskaidroja KNAB.

Rāzna kā Ilūkstes novada domes priekšsēdētājs laikposmā no 2014.gada 30.septembra ir savienojis valsts amatpersonas amatu ar aizliegtu saimniecisko darbību zemnieku saimniecības “Teikas” īpašnieka statusā, gūstot ienākumus no graudu kombaina iznomāšanas, kas viņam kā valsts amatpersonai saskaņā ar likumu bija liegts.

Tāpat Rāzna, būdams biedrs kooperatīvajā sabiedrībā “Tehniskais centrs”, kura noslēdza iepirkuma līgumu ar Ilūkstes novada domes kapitālsabiedrību SIA “Ornaments” par kurināmās šķeldas piegādi bez atklāta konkursa un par minētā līguma izpildi, saņēma pašvaldības finanšu līdzekļus.

Kā mīkstinošu apstākli KNAB ņēma vērā to, ka Rāzna atzina un nožēlo izdarīto pārkāpumu. KNAB konstatēja, ka Rāzna administratīvo pārkāpumu pieļāvis aiz neuzmanības.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Rāzna ir viens no labākajiem pašvaldību vadītājiem

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+