Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Bērtulis, Boļeslavs
Trešdiena, 23. augusts, 2017
20. novembris, 2016
Drukāt

KNAB administratīvi soda Ilūkstes novada domes priekšsēdētāju (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) par valsts amatpersonai noteikto amata savienošanas un komercdarbības ierobežojumu pārkāpšanu piemērojis 250 eiro sodu Ilūkstes novada domes priekšsēdētājam Stefanam Rāznam, aģentūra LETA noskaidroja KNAB.

Rāzna kā Ilūkstes novada domes priekšsēdētājs laikposmā no 2014.gada 30.septembra ir savienojis valsts amatpersonas amatu ar aizliegtu saimniecisko darbību zemnieku saimniecības “Teikas” īpašnieka statusā, gūstot ienākumus no graudu kombaina iznomāšanas, kas viņam kā valsts amatpersonai saskaņā ar likumu bija liegts.

Tāpat Rāzna, būdams biedrs kooperatīvajā sabiedrībā “Tehniskais centrs”, kura noslēdza iepirkuma līgumu ar Ilūkstes novada domes kapitālsabiedrību SIA “Ornaments” par kurināmās šķeldas piegādi bez atklāta konkursa un par minētā līguma izpildi, saņēma pašvaldības finanšu līdzekļus.

Kā mīkstinošu apstākli KNAB ņēma vērā to, ka Rāzna atzina un nožēlo izdarīto pārkāpumu. KNAB konstatēja, ka Rāzna administratīvo pārkāpumu pieļāvis aiz neuzmanības.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Rāzna ir viens no labākajiem pašvaldību vadītājiem

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+