×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
3. februāris, 2016
Drukāt

KNAB izvērtēs “Katalonijas kukuļa” lietu (8)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atbilstoši savai kompetencei sācis izvērtēt publiskoto informāciju, ka Latvijas ekspremjers un Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis (V) saņēmis miljoniem eiro lielu kukuli par atbalsta paušanu Katalonijas neatkarībai, teica KNAB preses pārstāve Laura Dūša.

Spāņu žurnāls “Interviu” norāda uz Dombrovska izteikumiem 2013.gadā, kad viņš atradās Latvijas premjerministra amatā. Uz Katalonijas valdībai piederošās ziņu aģentūras “Agencia Catalana de Noticies” jautājumu, vai Latvija atzītu Katalonijas neatkarību, Dombrovskis bija atbildējis, ka “teorētiski, ja process ir leģitīms, kāpēc ne?”.

Atsaucoties uz politiķim pietuvinātiem avotiem, žurnāls norāda, ka par šo izteikumu, kā arī samaksu iepriekš notikusi vienošanās. Savukārt Spānijas policijas Izlūkošanas nodaļa pēc vairāku mēnešu darba esot secinājusi, ka tai ir droši ticami avoti, lai apgalvotu, ka summa, par kuru notikusi vienošanās, bijusi seši miljoni eiro, kaut arī prasītais apjoms būtu varējis sasniegt desmit miljonus eiro. Vienošanās tehnisko pusi esot pildījusi Dombrovska uzticības persona Sandra Bukane, kura bijusi viņa padomniece.

Lūgts komentēt žurnālā pausto informāciju, Dombrovskis skaidroja, ka Spānijas iknedēļas erotiskajā tenku žurnālā “Interviu” publicētie apgalvojumi ir absurdi un nepatiesi.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Drīzāk šī pīle palaist, lai citas, pa īstam darītas lietas arī iegūtu baumu līmeni. Kā piemēram savas ģimenes kredīta aizslepenošana caur bankas sadalīšanas afēru… Kā piemēram brauciens uz Gruziju kopā ar bankas pircējiem…. lai rezultātā Latvija ATKAL ciestu kārtējos miljonu zaudējumus… Šis tips ir uz visu ko spējīgs, pat atbalstīt jaunu nodokli par benzīnu vienlīdz lielu ar bagātām valstīm…

  2. Cietumā šo nelieti.

  3. Ja tiešām ar šo līdz smieklīgumam muļķīgo Spānijas tenku nodarbosies KNAB,uzskatu ,ka Latvijas valsts ir ceļā uz vējdzirnavām , Sančo Pansa jau atradies.Vēl pietrūkst tikai pats DONS. Bet to VIENOTĪBAS rindās atrast nebūs grūti.

  4. Tas spāńu žurnāls Interviu Atbildēt

    Ir bēdīgi slavens neveiksminieks, sensāciju un politisko skandālu lapa. Lai pievilktu lasītājus tas sevi reklamē ar pus pornogrāfiskām jaunu sieviešu fotogrāfijām kā arī ar vińu intervijām. 70. gadu beigās tam bija 3 miljonu apgrozība. Tagad zem 60,000. Tā ir grimstoša dzeltenās preses lapele kura cenšas izdzīvot kā nu varēdama. Kāda tur Knabam ar tik karstām pēdām darīšana?

  5. KNABS jau cenšās pats sevi apsteigt. Vai tad viņam ir jāizpauž, ar ko viņš ņēmās. Pēc tam nekas neapstiprināsies un nebūs ko palaist, bet tā .. cilvēks tagad ej un pierādi katram, ka tu neesi kamjēls.

Draugiem Facebook Twitter Google+